Company Logo

Kalendář

January 2023
M T W T F S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Partneři klubu

loga partneri

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován Statutárním
   městem Karlovy Vary.

    

Blahopřejeme

06 úno 2023;
Tomáš Lorenc

Podpora NSA

 

MSMT logotyp text RGB cz

 

Blíží se začátek nové sezóny soutěží družstev a takto vypadá rozlosování pro naše tři družstva

Rozlosování

Uvedeno nejprve rozlosování po jednotlivých družstvech, pod tím řazení podle data.

A družstvo – 2. liga

16.10.  ŠK Karlovy Vary – TJ Kobylisy

6.11.    ŠK Aurora - ŠK Karlovy Vary

20.11.  ŠK Karlovy Vary – TJ Bohemians Praha 

4.12.    ŠK Kladno - ŠK Karlovy Vary

18.12.  ŠK Karlovy Vary – SK Děčín

8.1.      ŠK Slavoj Litoměřice C - ŠK Karlovy Vary

22.1.    ŠK Karlovy Vary – TJ Pankrác B

5.2.      Karlovarský šachklub Tietz - ŠK Karlovy Vary

19.2.    ŠK Karlovy Vary – Český lev Kolešovice

5.3.      TJ Sokol Údlice – ŠK Karlovy Vary

26.3.    ŠK Karlovy Vary – ŠK Slavoj Litoměřice B

 

B družstvo - KP

30.10.  ŠK Karlovy Vary B – AVZO Františkovy Lázně

13.11.  TJ Tašovice – ŠK Karlovy Vary B

27.11.  ŠK Karlovy Vary B – TJ Baník Habartov    

11.12.  TJ Ostrov – ŠK Karlovy Vary B  

15.1.    ŠK Karlovy Vary B - Karlovarský šachklub Tietz B

29.1.    Global Sokolov - ŠK Karlovy Vary B

12.2.    ŠK Karlovy Vary B – Chemie Sokolov

26.2.    ŠK Valdštejn Cheb - ŠK Karlovy Vary B

19.3.    ŠK Karlovy Vary B – Karlovarský šachklub Tietz C

 

C družstvo – KS

30.10.  ŠK Karlovy Vary C – TJ Olympie Hroznětín B

13.11.  Spartak Horní Slavkov - ŠK Karlovy Vary C

27.11.  ŠK Karlovy Vary C – Caissa Nová Role  

11.12.  ŠK Valdštejn Cheb B - ŠK Karlovy Vary C

15.1.    volno 

29.1.    TJ Olympie Hroznětín B - ŠK Karlovy Vary C   

12.2.    ŠK Karlovy Vary C – Spartak Horní Slavkov  

26.2.    Caissa Nová Role - ŠK Karlovy Vary C

19.3.    ŠK Karlovy Vary C – ŠK Valdštejn Cheb B

 

Sezona 2022 - 2023 – termíny :

Datum                     A  2. liga                       B   KP1                         C    KS                 

16.10.2022               A - Kobylisy

30.10.                                                             B – Frant. Lázně           C – Hroznětín B   

6.11.                         Aurora - A                                                         

13.11.                                                             Tašovice - B                 Horní Slavkov - C

20.11.                       A –Bohemians Praha                                         

27.11.                                                             B - Habartov                 C – Nová Role

4.12.                         Kladno - A                                                           

11.12.                                                             Ostrov - B                     Cheb B - C

18.12.                       A - Děčín

8.1.2022                  Litoměřice C - A                                               

15.1.                                                               B – Tietz B                   C volno

22.1.                         A – Pankrác B

29.1.                                                               Global Sokolov - B       Hroznětín B - C

5.2.                           Tietz - A                                                            

12.2.                                                               B – Chemie Sokolov    C – Horní Slavkov

19.2.                         A - Kolešovice                                                              

26.2.                                                               Cheb - B                       Nová Role - C

5.3.                           Údlice - A                      

19.3.                                                               B – Tietz C                   C – Cheb B

26.3.                         A – Litoměřice B                                              

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.