Company Logo

Kalendář

May 2022
M T W T F S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Partneři klubu

loga partneri

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován Statutárním
   městem Karlovy Vary.

    

Blahopřejeme

No events

Podpora NSA

 

MSMT logotyp text RGB cz

 

Blíží se začátek nové sezóny soutěží družstev a takto vypadá rozlosování pro naše tři družstva

Rozlosování

Uvedeno nejprve rozlosování po jednotlivých družstvech, pod tím řazení podle data.

A družstvo – KP

31.10.  ŠK Karlovy Vary - Karlovarský šachklub Tietz C

14.11.  ŠK Karlovy Vary – AVZO Františkovy Lázně

28.11.  Spartak Horní Slavkov - ŠK Karlovy Vary 

12.12.  ŠK Karlovy Vary – ŠK Valdštejn Cheb

9.1.      ŠK Global Sokolov - ŠK Karlovy Vary  

6.2.      ŠK Karlovy Vary - TJ Baník Sokolov ŠO 

20.2.    TJ Tašovice - ŠK Karlovy Vary

6.3.      ŠK Karlovy Vary – Caissa Nová Role

27.3.    TJ Baník Habartov - ŠK Karlovy Vary

B družstvo - KP 2

17.10.  ŠK Karlovy Vary B – TJ Ostrov

7.11.    TJ Olympie Hroznětín– ŠK Karlovy Vary B

21.11.  ŠK Karlovy Vary B - TJ Baník Habartov B

5.12.    TJ Sokol Teplá – ŠK Karlovy Vary B

30.1.    ŠK Karlovy Vary B – Karlovarský šachklub Tietz D

13.2.    ŠK Karlovy Vary B - TJ Tašovice B

27.2.    Spartak Chodov - ŠK Karlovy Vary B

C družstvo – KS

31.10.  volno

14.11.  ŠK Karlovy Vary C - TJ Olympie Hroznětín B

28.11.  ŠK Spartak Chodov B - ŠK Karlovy Vary C  

12.12.  ŠK Karlovy Vary C - TJ Olympie Hroznětín C

9.1.      ŠK Hartenberg - ŠK Karlovy Vary C  

6.2.      ŠK Karlovy Vary C – ŠK Valdštejn Cheb B  

20.2.    TJ Sokol Teplá B - ŠK Karlovy Vary C  

 

Datum                     A                                   B                                   C                     

17.10.2021                                                     B - Ostrov

31.10.                       A – KŠ Tietz                                                      volno    

7.11.                                                               Hroznětín - B

14.11.                       A – Fr. Lázně                                                     C – Hroznětín

21.11.                                                             B – Habartov

28.11.                        Horní Slavkov - A                                              Chodov - C

5.12.                                                               Teplá - B

12.12.                       A - Cheb                                                            C – Hroznětín  

9.1.2021                   Global Sokolov - A                                              Hartenberg - C

30.1.                                                               B - KŠ Tietz

6.2.                           A – Baník Sokolov                                               C - Cheb

13.2.                                                               B - Tašovice

20.2.                         Tašovice - A                                                       Teplá - C

27.2.                                                               Chodov - B      

6.3.                           A – Nová Role                                                    

27.3.                         Habartov - A                                                     

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.