Company Logo

Kalendář

September 2022
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Nejbližší události

01 říj 2022;
KP v bleskovém šachu - Sokolov
02 říj 2022;
Karlovarský čtyřlístek

Partneři klubu

loga partneri

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován Statutárním
   městem Karlovy Vary.

    

Blahopřejeme

12 říj 2022;
Lubomír Košek

Podpora NSA

 

MSMT logotyp text RGB cz

 

  FIDE OPEN Dalovice 2022          
                 
                 
  St.c. Jméno   IRtg NRtg FED Klub  
  1 Soukup Jiří FM 2375 2360 CZE Karlovarský šachklub Tietz  
  2 Špreňar Petr FM 2290 2267 CZE ŠK Líně  
  3 Dambrauskas Virginijus IM 2172   LTU    
  4 Lorenc Tomáš   2167 2156 CZE ŠK Karlovy Vary  
  5 Karlík Vladimír FM 2159 2163 CZE Slavia Kroměříž  
  6 Wimmer Miroslav   2138 2143 CZE ŠK Karlovy Vary  
  7 Pokrupa Marek   2117 2140 CZE Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.  
  8 Krejčík Jiří   2115 2137 CZE Karlovarský šachklub Tietz  
  9 Krivenko Dion   2060   EST    
  10 Cap Piotr   2033   POL    
  11 Dusbaba Karel   1993 1966 CZE individuální člen  
  12 Zikeš Václav   1990 1984 CZE TJ Tašovice  
  13 Hlaváč Rudolf   1973 1939 CZE TJ Olympie Hroznětín  
  14 Mazo Fernandez Roberto   1971   ESP    
  15 Přibyl Jaroslav   1953 1967 CZE ŠK Global Sokolov  
  16 Ondreját Miroslav   1933 1934 CZE TJ Tašovice  
  17 Stöttner Lukas   1928   GER SK Landau Dingolfing  
  18 Šťastný Jakub   1926 1942 CZE ŠK Teplice  
  19 Stojkovič Andreja   1906   CRO    
  20 Costello Colin   1899   ENG    
  21 Lorencová Věra   1879 1867 CZE ŠK Karlovy Vary  
  22 Partl Miloslav   1866 1852 CZE Šach Mělník  
  23 Klímek Petr   1848 1835 CZE TJ Baník Sokolov ŠO  
  24 Koper Štefan   1845 1863 CZE ŠK Mahrla Praha z.s.  
  25 Stöttner Moritz   1791   GER SK Landau Dingolfing  
  26 Kačírek Jakub   1770 1744 CZE TJ Sokol Teplá, z.s.  
  27 Molnár Ladislav   1766 1787 CZE Karlovarský šachklub Tietz  
  28 Čabart Pavel   1739 1759 CZE Šachový klub Viktoria Žižkov  
  29 Košek Lubomír   1720 1678 CZE ŠK Karlovy Vary  
  30 Macho Miloslav   1667 1726 CZE AVZO-STSČ Františkovy Lázně  
  31 Pospíšil Adolf   1653 1611 CZE ŠK Karlovy Vary  
  32 Ornet Tomáš   1616 1655 CZE TJ Olympie Hroznětín  
  33 von Keyserlingk Chanda   1614   GER SV Lokomotive Dresden e.V.  
  34 Allington John   1579   USA    
  35 Mikoláš Petr   1555 1548 CZE ŠK Karlovy Vary  
  36 Muñoz Lopez Mauricio   1544   ESP    
  37 Tamáš Imrich   1522 1560 CZE TJ Olympie Hroznětín  
  38 Pakina Varvara   1494   UKR    
  39 Kuttner Jaromír   1480 1502 CZE TJ Spartak Horní Slavkov  
  40 Godlová Kamila   1413 1417 CZE TJ Klášterec nad Ohří  
  41 Dvořák Jan   1332 1225 CZE Karlovarský šachklub Tietz  
  42 Šedá Michaela   1320 1469 CZE Karlovarský šachklub Tietz  
  43 Zrůst Lukáš   1258 1236 CZE ŠK Spartak Chodov  
                 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.