Company Logo

Kalendář

October 2021
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejbližší události

No events

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Blahopřejeme

03 lis 2021;
Filip Meduna

Podpora MŠMT

 

MSMT logotyp text RGB cz

 

22.11.2014 Karlovy Vary, DDM Čankovská

 

Turnaje se zúčastnilo celkem 35 dětí.

Výsledky ke stažení  zde

Konečné pořadí:

Poř. Družstvo + = - Body S-B Vzáj.záp. Body proti 1. Body proti 2. Fide S-B
1 ŠK Karlovy Vary A 7 0 0 24½ 87,50
2 Spartak Chodov A 6 0 1 24 63,50
3 ŠK Karlovy Vary B 4 0 3 17½ 29,50
4 KŠ Tietz A 5 0 2 16½ 47,00
5 TJ Klášterec nad Ohří 2 0 5 9 11,50 4 0,5 81,5
KŠ Tietz B 2 0 5 9 11,50 4 0 1 84
Spartak Chodov B 2 0 5 9 11,50 4 0 0 70
8 TJ Ostrov 0 0 7 0,00
Křížová tabulka
Poř. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 Body S-B
1 ŠK Karlovy Vary A * 4 4 4 4 24½ 87,50
2 Spartak Chodov A * 4 4 3 4 4 24 63,50
3 ŠK Karlovy Vary B 0 * 3 4 4 17½ 29,50
4 KŠ Tietz A 0 ½ * 3 3 4 16½ 47,00
5 TJ Klášterec nad Ohří ½ 0 1 ½ * 3 1 3 9 11,50
KŠ Tietz B 0 1 0 1 1 * 3 3 9 11,50
Spartak Chodov B 0 0 ½ 1 3 1 * 9 11,50
8 TJ Ostrov 0 0 0 0 1 1 ½ * 0,00
Pořadí na šachovnicích:
Šach. 1
Poř. Jméno Rtg Družstvo Body Partie BH.
1 Brunová Blanka 1631 ŠK Karlovy Vary A 6 7 22
2 Srba Stanislav 1580 Spartak Chodov A 6 7 19½
3 Beranová Karin 1370 ŠK Karlovy Vary B 5 7 23
4 Šťastný Jakub 1368 TJ Klášterec nad Ohří 7 24½
5 Čabala Tadeáš 1251 Spartak Chodov B 3 6 22
6 Zbořil Petr 1240 KŠ Tietz A 7 25½
7 Bartoš Jan 1000 KŠ Tietz B 2 7 26
8 Kuchař Ondřej 1000 TJ Ostrov 0 7 28
Šach. 2
Poř. Jméno Rtg Družstvo Body Partie BH.
1 Špička Jan 1754 ŠK Karlovy Vary A 6 7 22
2 Randák Richard 1500 Spartak Chodov A 7 24½
3 Skokov Jaroslav 1169 KŠ Tietz A 7 25½
4 Vincíbr Vojtěch 1326 ŠK Karlovy Vary B 7 23½
5 Šimek David 1000 TJ Klášterec nad Ohří 7 24½
6 Gromnadský Tomáš 1100 KŠ Tietz B 2 7 26
7 Tegda Jindřich 1000 TJ Ostrov 7 26½
8 Bubelini Marek 1000 Spartak Chodov B ½ 6 26½
Šach. 3
Poř. Jméno Rtg Družstvo Body Partie BH.
1 Ňorba Arťom 1434 ŠK Karlovy Vary A 7 7 21
2 Gárský Pavel 1148 Spartak Chodov A 7 22
3 Kůsa Jakub 1105 KŠ Tietz A 7 23
4 Pastierik Šimon 1064 ŠK Karlovy Vary B 7 24½
5 Beneš Jan 1100 KŠ Tietz B 3 7 25
6 Ulč Jiří 1100 Spartak Chodov B 7 25½
7 Řezáč Josef 1034 TJ Klášterec nad Ohří 2 7 26
8 David David 1000 TJ Ostrov 0 7 28
Šach. 4
Poř. Jméno Rtg Družstvo Body Partie BH.
1 Gárská Lenka 1360 Spartak Chodov A 7 7 15
2 Beer Jiří 1177 ŠK Karlovy Vary A 7 17½
3 Železník Ondřej 1250 KŠ Tietz A 5 7 18½
4 Špička Petr 1000 ŠK Karlovy Vary B 4 22
5 Otčenášek Jan 1000 KŠ Tietz B 2 4 14
6 Wildhaber Tomáš 1068 Spartak Chodov B 2 6 23
7 Tegda Vojtěch 1000 TJ Ostrov 1 7 23½
8 Kodet Jaromír 1000 TJ Klášterec-host z ŠK K.V. 0 7 24
Šach. 5
Poř. Jméno Rtg Družstvo Body Partie BH.
1 Moura Daniel 1000 ŠK Karlovy Vary B 2 3 17½
2 Vojíř Václav 1000 Spartak Chodov B 1 3 19½
3 Kolář Kryštof 1000 KŠ Tietz B 0 3

20½

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.