Company Logo

Kalendář

January 2023
M T W T F S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Partneři klubu

loga partneri

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován Statutárním
   městem Karlovy Vary.

    

Blahopřejeme

06 úno 2023;
Tomáš Lorenc

Podpora NSA

 

MSMT logotyp text RGB cz

 

ke stažení v xls

 

Termínový kalendář 2022/2023 černě - soutěže mládeže v rámci kraje, červeně - republikové soutěže mládeže
    zeleně - nedělní soutěže dospělých, modře - ostatní turnaje mládeže (Ústecký kraj)
    Priority: 1) krajské přebory mládeže v kraji, 2) nedělní soutěže družstev, 3) ostatní
       
1.10.      
2.10. Karlovy Vary Karlovarský čtyřlístek *2006 a mladší
3.10.      
4.10.      
5.10.      
6.10.      
7.10.      
8.10.      
9.10.      
10.10.      
11.10.      
12.10.      
13.10.      
14.10.      
15.10. Karlovy Vary Podzimní soustředění KTCM *2006 a mladší
16.10. Karlovy Vary 2. liga: ŠK Karlovy Vary A - TJ Kobylisy děti ne
17.10.      
18.10.      
19.10.      
20.10.      
21.10.      
22.10. Harrachov Mistrovství Čech D,H 12-16 postupující z KP, *2007 a ml. + OPEN
23.10.
24.10.
25.10.
26.10.
27.10.
28.10.
29.10.
30.10. 1. kolo KP: ŠK KV B - Františkovy Lázně, KS: ŠK KV C - Hroznětín B děti výběr
31.10.      
1.11.      
2.11.      
3.11.      
4.11.      
5.11. Chomutov 1. turnaj GP Ústeckého kraje *2004 a ml., *2008 a ml., *2012 a ml.
6.11. Praha 2. liga: ŠK Aurora - ŠK Karlovy Vary A  děti ne
7.11.      
8.11.      
9.11.      
10.11.      
11.11.      
12.11. Karlovy Vary Podzimní turnaj mádeže asi *2008 a mladší
13.11. 2. kolo KP: Tašovice - ŠK KV B, KS: Horní Slavkov - ŠK KV C  děti výběr
14.11.      
15.11.      
16.11. Teplice 16.-20.11. Mistrovství Čech D,H 8-10 *2013 a mladší - jen postupující z KP 
17.11.
18.11.
19.11.
20.11. Karlovy Vary 2. liga: ŠK Karlovy Vary A - TJ Bohemians Praha děti ne
21.11.      
22.11.      
23.11.      
24.11.      
25.11.      
26.11. Chodov 1. část KP mládeže *2008 a mladší
27.11. 3. kolo KP: ŠK KV B - Habartov, KS: ŠK KV C - Nová Role  děti výběr
28.11.      
29.11.      
30.11.      
1.12.      
2.12.      
3.12. Ústí nad Labem Turnaj 4 členných družstev *2007 a mladší
4.12. Kladno 2. liga: ŠK Kladno - ŠK Karlovy Vary A děti ne
5.12.      
6.12.      
7.12.      
8.12.      
9.12.      
10.12.      
11.12. 4. kolo KP: Ostrov - ŠK KV B , KS: Cheb - ŠK KV C   děti výběr
12.12.      
13.12.      
14.12.      
15.12.      
16.12.      
17.12. Cheb ? Vánoční turnaj pro mládež ?  
18.12. Karlovy Vary 2. liga: ŠK Karlovy Vary A - SK Děčín děti ne
19.12.      
20.12.      
21.12.      
22.12.      
23.12.      
24.12.      
25.12.      
26.12.      
27.12.      
28.12.      
29.12. Karlovy Vary ? Předběžně Vánoční soustředění mládeže *2006 a mladší
30.12. Karlovy Vary ? předběžně Vánoční soustředění mládeže *2006 a mladší
31.1.      
1.1.      
2.1.      
3.1.      
4.1.      
5.1.      
6.1.      
7.1. Karlovy Vary KP družstev mládeže *2007 a mladší
8.1. Litoměřice 2. liga: ŠK Slavoj Litoměřice C - ŠK KV A děti ne
9.1.      
10.1.      
11.1.      
12.1.      
13.1.      
14.1.      
15.1. 5. kolo KP: ŠK KV B - KŠ Tietz B, KS: ŠK KV C volno  
16.1.      
17.1.      
18.1.      
19.1.      
20.1.      
21.1.      
22.1. Karlovy Vary 2. liga: ŠK Karlovy Vary A - TJ Pankrác B děti ne
23.1. 22.-27.1. Špindlerův Mlýn Zimní olympiáda dětí a mládeže výběr kraje
24.1.
25.1.
26.1.
27.1.
28.1.      
29.1. 6. kolo KP: Global Sokolov - ŠK KV B , KS: Hroznětín B - ŠK KV C  děti výběr
30.1.      
31.1.   Možný termín soustředění KTCM?? *2006 a mladší, pololetní prázdniny
1.2. Chodov Krajské kolo přeboru škol  
2.2.      
3.2.      
4.2.      
5.2. Karlovy Vary 2. liga: KŠ Tietz A - ŠK Karlovy Vary A děti ne
6.2.   4.-12.2. jarní prázdniny  
7.2.
8.2.
9.2.
10.2.
11.2.
12.2. 7. kolo KP: ŠK KV B - Chemie Sokolov, KS: ŠK KV C - Horní Slavkov děti výběr
13.2.      
14.2.      
15.2.      
16.2.      
17.2.      
18.2. Teplá 2. část KP mládeže *2008 a mladší
19.2. Karlovy Vary 2. liga: ŠK KV A - Český lev Kolešovice děti ne
20.2.      
21.2.      
22.2.      
23.2.      
24.2.      
25.2.      
26.2. 8. kolo KP: Cheb - ŠK KV B, KS: Nová Role - ŠK KV C  děti výběr
27.2.      
28.2.      
1.3.      
2.3.      
3.3.      
4.3. Cheb  3. část KP mládeže *2008 a mladší
5.3. Údlice 2. liga: TJ Sokol Údlice - ŠK Karlovy Vary A děti ne
6.3.      
7.3.      
8.3.      
9.3.      
10.3.      
11.3. zatím neurčeno Mistrovství ČR H,D 10 - 16                                            pouze postupující z mistrovství Čech + dívky + OPEN
12.3.
13.3.
14.3.
15.3.
16.3.
17.3.
18.3.
19.3. 9. kolo KP: ŠK KV B - KŠ Tietz C, KS: ŠK KV C - Cheb B  
20.3.      
21.3.      
22.3.      
23.3.      
24.3.      
25.3.      
26.3. Karlovy Vary 2. liga: ŠK KV A - ŠK Slavoj Litoměřice B děti ne
27.3.      
28.3.      
29.3.      
30.3.      
31.3.      
1.4. Chodov KP mládeže v rapid šachu *2009 a mladší
2.4.      
3.4.      
4.4.      
5.4.      
6.4. 6.-10.4. Velikonoční prázdniny  
7.4.
8.4.
9.4.
10.4.
11.4.      
12.4.      
13.4.      
14.4.      
15.4. Karlovy Vary KP družstev mladších žáků *2011 a mladší
16.4.      
17.4.      
18.4.      
19.4.      
20.4.      
21.4.      
22.4.      
23.4.      
24.4.      
25.4. Karlovy Vary 26.4.-1.5. (předběžný termín) OPEN Karlovy Vary / Dalovice děti výběr, předběžný termín
26.4.
27.4.
28.4.
29.4. Chomutov Turnaj GP Ústeckého kraje *2004 a ml., *2008 a ml., *2012 a ml.
30.4.      
1.5.      
2.5.      
3.5.      
4.5.      
5.5.      
6.5.      
7.5.      
8.5.      
9.5.      
10.5.      
11.5.      
12.5.      
13.5. Karlovy Vary Finále KP mládeže postupující z 3 kvalifikačních turnajů
14.5.
15.5.      
16.5.      
17.5.      
18.5.      
19.5.      
20.5.      
21.5.      
22.5.      
23.5.      
24.5.      
25.5.      
26.5.      
27.5. Mariánská 1. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
28.5.
29.5.      
30.5.      
31.5.      
1.6.      
2.6.      
3.6. ??? - konkurz, ale asi Chrudim Mistrovství ČR družstev starších žáků ("Šachové Zaječice") *2008 a mladší
4.6.
5.6.      
6.6.      
7.6.      
8.6.      
9.6. Mariánská 2. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
10.6.
11.6.
12.6.      
13.6.      
14.6.      
15.6.      
16.6. ??? - konkurz Mistrovství ČR družstev mladších žáků pouze v případě postupu, *2011 a mladší
17.6.
18.6.

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.