Company Logo

Kalendář

October 2021
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejbližší události

No events

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Blahopřejeme

03 lis 2021;
Filip Meduna

Podpora MŠMT

 

MSMT logotyp text RGB cz

 

Sezóna 2018/2019

Republikové přebory - odkazy na chess results

1. liga mládeže

Mistrovství Čech mládeže H12, H14 a H16 Harrachov 27.10.-3.11.2018 (Špička P., Kodet)

Mistrovství Čech mládeže HD10 Most 14.-18.11.2018 (Kodetová)

Mistovství ČR D18 a D20 Špindlerův Mlýn 10.-17.11.2018 (Brunová)

MČR juniorů a dorostenců v rapid šachu Vyškov 29.-30.9.2018 (Brunová)

MČR mládeže v rapid šachu Ždár nad Sázavou 8.-9.9.2018(Kodet, Kodetová)

 

Krajské turnaje

2. část KP mládeže 2018/2019 Nové Sedlo 9.2.2019

Výsledky

Vánoční turnaj v Chebu 15.12.2018

Výsledky

1. část KP mládeže 2018/2019 Karlovy Vary 1.12.2018

Výsledky

Podzimní turnaj mládeže Karlovy Vary 17.11.2018

Výsledky

Karlovarský čtyřlístek 13.10.2018

Výsledky

 

Sezóna 2017/2018

Republikové přebory - odkazy na chess results

Extraliga mládeže

1. liga mládeže

Mistrovství ČR družstev starších žáků Chrudim 2.-3.6.2018

Mistrovství ČR mládeže Kouty nad Desnou 10.-17.3.2018 (Špreňar, Beranová)

Zimní olympiáda mládeže Litomyšl 29.1.-1.2.2018 (Špreňar, Breanová, Kodet)

Mistrovství ČR juniorů a juniorek Kovářská 12.-18.11.2017 (Brunová, Špička)

Mistrovství Čech mládeže H12, H14 a H16 Harrachov 21.-28.10.2017 (Špreňar, Srba, Beer, Moura de Andrade, Špička, Kodet

Mistrovství Čech mládeže HD10 Harrachov 15.-19.10.2017 (Kodetová)

MČR mládeže v rapidšachu Most 9.-10.9.2017 (Špreňar, Moura de Andrade, Kodet, Kodetová)

 

Krajské turnaje

Finále KP mládeže Chodov 12.-13.5.2018

Kompletní výsledky

Krajský přebor družstev mladších žáků 14.4.2018

Kompletní výsledky

Krajský přebor mládeže v rapid šachu Chodov 7.4.2018

Kompletní výsledky

Konečné pořadí v základní části KP mládeže 2017/2018

Pořadí po 3 turnajích

3. část KP mládeže 2017/2018 Cheb 24.3.2018

Kompletní výsledky

2. část KP mládeže 2017/2018 Nové Sedlo 24.2.2018

Kompletní výsledky

Vánoční turnaj v Chebu

Kompletní výsledky

1. část KP mládeže 2017/2018 Karlovy Vary 9.12.2017

Kompletní výsledky

Karlovarský čtyřlístek 30.9.2017

Výsledky

 

Sezóna 2016/2017

Republikové přebory - odkazy na chess results

1. liga mládeže 2016/2017

Mistrovství ČR družstev starších žáků - Zaječice  Chrudim 3.-4.6.2017

Mistrovství světa v rapid šachu do 12 let a Mistrovství světa v bleskovém šachu do 12 let Minsk 1.-4.6. (Kodet, Kodetová)

Kompletní výsledky  Malenovice 13.-14.5.2017 (Kodetová)

Mistrovství ČR dorostenců v rapid šachu  Vyškov 14.-15.4.2017 (Špička J.)

Mistrovství ČR mládeže 2017  Kouty nad Desnou 11.-18.3.2017 (Špreňar, Špička P.)

Mistrovství ČR juniorek 2016 Kovářská 13.-19.11.2016 (Brunová)

Mistrovství Čech mládeže do 8 a 10 let Harrachov 16.-20.11.2016 (Špička P., Kodet, Kodetová)

Mistrovství Čech mládeže 2016  Harrachov 22.-29.10.2016 (H16 - Špička J., H14 - Špreňar, Beer)

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu HD10-14  10.-11.9.2016 (Špreňar, Kodet, Kodetová)

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu HD16-20  10.-11.9.2016 (Špička, Brunová)

 

Krajské turnaje

FInále KP mládeže

Kompletní výsledky

Krajský přebor mládeže v rapid šachu Chodov 8.4.2017

Kompletní výsledky

Krajský přebor družstev mladších žáků 2017

Kompletní výsledky

Konečné pořadí v základní části KP mládeže 2016/2017

Pořadí po 3 turnajích  

3. část KP mládeže 2016/2017 Cheb 4.3.2017

Kompletní výsledky

2. část KP mládeže 2016/2017 Nové Sedlo 18.2.2017

Kompletní výsledky

1. část KP mládeže 2016/2017 Teplá 10.12.2016

Kompletní výsledky

Krajský přebor družstev mládeže 2016/2017 14.1.2017 a 28.1.2017

Kompletní výsledky

Karlovarský čtyřlístek 2016  12.11.2016

Kompletní výsledky

Podzimní turnaj mládeže Karlovy Vary 15.10.2016

Kompletní výsledky

 

Sezóna 2015/2016

Republikové přebory - odkazy na chess results

1. liga mládeže 2015/2016

Mistrovství ČR družstev starších žáků - Zaječice  Seč 28.-29.5.2016

Turnaj dvojic nejmladších žáků Seč 28.-29.5.2016

Mistrovství Evropy mládeže  Praha 18.-29.8.2016 (Brunová, Kodet)

Mistrovství ČR dívek do 8 let  Most 7.-8.5.2016 (Kodetová)

Mistrovství ČR mládeže D16  Kouty nad Desnou 5.-12.3.2016 (Brunová)

Zimní olympiáda dětí a mládeže  18.-21.1.2016 (Špička)

Mistrovství Čech mládeže 2015 - Harrachov 24.-31.10.2015 (H16 - Brunová, Špička)

Mistrovství Čech mládeže do 10 let - Doksy 13.-17.11.2015 (P. Špička)

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu Doksy 12.-13.9.2015 (J.Špička, Beer)

  

Krajské turnaje

Finále Krajský přebor mládeže 14.-15.5.2016

Kompletní výsledky

Krajský přebor mládeže v rapid šachu Chodov 9.4.2016

Kompletní výsledky

Krajský přebor družstev mladších žáků 2016

Kompletní výsledky

Konečné pořadí v základní části KP mládeže 2015/2016  

Pořadí po 3 turnajích

3. část KP mládeže 2015/2016 Cheb 19.3.2016

Kompletní výsledky

2. část KP mládeže 2015/2016 Nové Sedlo 13.2.2016

Kompletní výsledky 

1. část KP mládeže 2015/2016 Teplá 12.12.2015

Kompletní výsledky

Krajský přebor družstev mládeže 2015/2016

Výsledky 

Karlovarský čtyřlístek 2015

Výsledky 

 

Sezóna 2014/2015

Republikové přebory - odkazy na chess results

1. liga mládeže 2014/2015

Mistrovství ČR družstev mladších žáků - Hradec Králové 12.-14.6.2015

Mistrovství ČR mládeže H8 a D8 - Klatovy 9.-10.5.2015 (Péťa, Jára, Adrianka)

Mistrovství ČR mládeže D16 - Kouty nad Desnou 7.-14.3.2015 (Blanka)

Mistrovství ČR mládeže D12 - Kouty nad Desnou 7.-14.3.2015 (Karin)

Mistrovství Čech mládeže H,D 12, 14 a 16 - Harrachov 25.10.-1.11.2014

Mistrovství světa mládeže - kategorie D14 - Durban, JAR 20.-29.9.2014

 

Krajské turnaje

Krajský přebor družstev mladších žáků 2015

Kompletní výsledky

Krajský přebor družstev mládeže 2014/2015

Kompletní výsledky

Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2015

Kompletní výsledky        Křížové tabulky

Finále KP mládeže 2014/2015 - Karlovy Vary 16.-17.5.2015

Kompletní výsledky

Konečné pořadí KP mládeže 2014/2015 po 3 turnajích

Konečné pořadí

3. část KP mládeže 2014/2015 Sokolov  21.3.2015

Konečné pořadí        Křížové tabulky

2. část KP mládeže 2014/2015 Nové Sedlo  14.2.2015

Kompletní výsledky

1. část KP mládeže 2014/2015 Teplá 13.12.2014

Kompletní výsledky

Karlovarský čtyřlístek 2014

Výsledky

Šachový turnaj mládeže O putovní pohár - Sokolov 10 2014

Sokolov 10/2014




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.