Company Logo

Kalendář

September 2022
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Nejbližší události

01 říj 2022;
KP v bleskovém šachu - Sokolov
02 říj 2022;
Karlovarský čtyřlístek

Partneři klubu

loga partneri

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován Statutárním
   městem Karlovy Vary.

    

Blahopřejeme

12 říj 2022;
Lubomír Košek

Podpora NSA

 

MSMT logotyp text RGB cz

 

Chodov2

 

V sobotu 2. dubna se hrál v Chodově krajský přebor v rapid šachu mládeže a zároveň i dospělých.

Dětí se sešlo na startu ve 3 věkových kategoriích celkem 43, dospělých 33.

Náš klub reprezentovalo 12 dětí a 6 dospělých.

Vitězové jednotlivých mládežnických kategorií postupují na Mistrovství ČR v rapid šachu.

H10

Tato kategorie byla nejpočetnější a i my jsme v ní měli nejpočetnější zastoupení. A to ještě chyběli 3 nejlepší hráči této kategorie, kteří se zúčastnili republikového soustředění Scoutingu, mezi nimi i naše Dianka.

Dva naši zástupci Filip a George bojovali celou dobu o medaile, Filip Pokorný nakonec vybojoval bronz, George Ugrenoviche prohra v posledním kole odsunula na 5. místo. Hned za ním skončil Jirka Trojáček, neztratili se ale Kryštof, Míša a Tony.

Chodov8Chodov4

Poř.

St.č.

Jméno

Rtg

Klub/Místo

Body

PH 1

PH 2

PH 3

1

1

Grosser Filip

1023

Karlovarský šachklub Tietz

7

0

27

29

2

16

Vo Daniel

0

ŠK Valdštejn Cheb

5

0

28

31

3

7

Pokorný Filip

0

ŠK Karlovy Vary

5

0

27

29

4

2

Surý Jakub

1006

ŠK Spartak Chodov

5

0

26

27

5

15

Ugrenovich George

0

ŠK Karlovy Vary

4

0

29

30

6

13

Trojáček Jiří

0

ŠK Karlovy Vary

4

0

25

28

7

17

Vo Dušan

0

ŠK Valdštejn Cheb

4

0

25

27

8

5

Kašík Kolin

0

Karlovarský šachklub Tietz

3,5

0

24

27

9

4

Dejl Kryštof

0

ŠK Karlovy Vary

3,5

0

20

21

10

12

Szozanszki Mykhailo

0

ŠK Karlovy Vary

3,5

0

19

20

11

9

Randa František

0

ŠK Spartak Chodov

3

0

24

25

12

14

Třešňák Adam

0

DDM Horní Slavkov

3

0

23

25

13

10

Salí Zdeněk

0

Karlovarský šachklub Tietz

3

0

22

23

14

8

Priesel Boris

0

DDM Horní Slavkov

3

0

18

19

15

6

Moravec Tony

0

ŠK Karlovy Vary

3

0

18

19

16

3

Bártová Klára

0

Karlovarský šachklub Tietz

2

0

19

20

17

11

Soukup Martin

0

Karlovarský šachklub Tietz

1,5

0

18

20

 

H12

V této kategorii jsme byli nejúspěšnější. Vojta Červinka dokráčel bez ztráty bodu ke zlaté medaili, stříbrnou vybojoval Jára Ugrenovich.

Orgil získal 3,5 bodu a Valeriya 3 body.

Chodov7 Chodov5

Poř.

St.č.

Jméno

Rtg

Klub/Místo

Body

PH 1

PH 2

PH 3

1

3

Červinka Vojtěch

1093

ŠK Karlovy Vary

7

0

24

27

2

1

Ugrenovich Jaroslav

1120

ŠK Karlovy Vary

5,5

0

27

29

3

11

Tegdová Magdalena

0

Karlovarský šachklub Tietz

4,5

0

22

25

4

5

Salí Vojtěch

1021

Karlovarský šachklub Tietz

4

1

27

30

5

2

Zrůst Aleš

1114

ŠK Spartak Chodov

4

1

27

29

6

12

Vaic Pavel

0

TJ Klášterec nad Ohří

4

1

26

27

7

4

Jargalsaikhan Orgil

1051

ŠK Karlovy Vary

3,5

1

25

26

8

9

Soukup Jiří

0

Karlovarský šachklub Tietz

3,5

0

20

21

9

13

Zhivak Valeriya

0

ŠK Karlovy Vary

3

0

24

25

10

7

Kudr Matěj

0

ŠK Spartak Ústí nad Labem

3

0

21

22

11

6

Jirků Pavel

0

ŠK Spartak Chodov

3

0

21

23

12

8

Sátrová Lucie

0

DDM Horní Slavkov

2,5

0

17

18

13

10

Šafránek Karel

0

ŠK Spartak Chodov

1,5

0

18

19

 

H14

I tady se můžeme pochlubit vítězstvím bez ztráty bodu - zlatou medaili a postup na MČR vybojoval Péťa Mikoláš.

Láďa skončil se 3 body na 9. místě.

Chodov10

Chodov6

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Mikoláš Petr  1448 ŠK Karlovy Vary 7 0 26 28
2 2 Tegda Vojtěch  1347 Karlovarský šachklub Tietz 6 0 26 29
3 12 Stádník Jiří  0 Karlovarský šachklub Tietz 5 0 24 27
4 6 Koval Anna  1211 Karlovarský šachklub Tietz 4 0 28 30
5 5 Mykhailenko Artem  1281   4 0 26 28
 6 10 Novotný Dominik  0 Karlovarský šachklub Tietz 4 0 25 28
7 3 Dvořák Jan  1321 Karlovarský šachklub Tietz 3 0 27 28
8 8 Bláha Ondřej  0 ŠK Valdštejn Cheb 3 0 22 22
9 7 Nykl Ladislav  1062 ŠK Karlovy Vary 3 0 21 22
10 11 Rudertová Eliška  0 ŠK Spartak Chodov 3 0 21 21
11 4 Kalynčuková Kateřina  1318 TJ Klášterec nad Ohří 3 0 21 21
12 13 Vaic Radek  0 TJ Klášterec nad Ohří 3 0 19 20
13 9 Krajmer Vilém  0 ŠK Spartak Chodov 1 0 16 18

 

KP v rapid šachu dospělých

Turnaj vyhrál favorizovaný Jirka Soukup, ale hned za ním na 2. místě skončil Tomáš Lorenc a 3. Ruda Hlaváč.

Standa Srba byl 8. a vyhrál kategorii juniorů.

Chodov1

Poř.

St.č.

Jméno

Rtg

Klub/Místo

Body

PH 1

PH 2

1

1

Soukup Jiří

2316

Karlovarský šachklub Tietz

6

0

29

2

2

Lorenc Tomáš

2104

ŠK Karlovy Vary

5,5

1

29

3

3

Hlaváč Rudolf

1944

TJ Olympie Hroznětín

5,5

0

29

4

11

Kreilinger Erich

1800

5

0

25

5

5

Krásný Drahomír

1933

TJ Klášterec nad Ohří

5

0

25

6

14

Ornet Tomáš

1720

TJ Olympie Hroznětín

5

0

23

7

7

Klímek Petr

1871

TJ Baník Sokolov ŠO

4,5

0,5

27

8

8

Srba Stanislav

1845

ŠK Karlovy Vary

4,5

0,5

23

9

6

Burč Zdeněk

1881

AVZO-STSČ Františkovy Lázně

4

0

28

10

9

Wiedermann Jan

1837

TJ Baník Habartov

4

0

26

11

4

Přibyl Jaroslav

1942

ŠK Global Sokolov

4

0

24

12

17

Gruss Petr

1679

ŠK Karlovy Vary

4

0

24

17

27

Sedněv Radek

1570

ŠK Karlovy Vary

3,5

0

27

19

18

Košek Lubomír

1661

ŠK Karlovy Vary

3,5

0

23

26

26

Stehlík Martin

1152

ŠK Karlovy Vary

3

0

17

Celkem 33 hráčů

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.