Company Logo

Kalendář

October 2021
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejbližší události

No events

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Blahopřejeme

03 lis 2021;
Filip Meduna

Podpora MŠMT

 

MSMT logotyp text RGB cz

 

O víkendu 18.- 19. září jsme pořádali v Domě dětí a mládeže v Karlových Varech finále krajského přeboru mládeže.

V každé kategorii hrálo 6 hráčů, kteří si postup vybojovali v kvalifikačním turnaji nebo byli nominováni Komisí mládeže.

Konečné výsledky (chess-results):

H10    H12    H14   H16

H10

S.č. Jméno Rtg Klub 1 2 3 4 5 6 Body  Poř.
1 Zrůst Lukáš 1255 ŠK Spartak Chodov  x  1  1  1  1  1  5  1.
2 Kůsová Nikola 1130 ŠK Spartak Chodov  0  x  0  1  1  1  3  3.
3 Romanko Diana 0 ŠK Karlovy Vary  0  1  x  1  0  1  3  2.
4 Ševčenko Alexandr 1005 ŠK Spartak Chodov  0  0  0  x  1  0  1  5.
5 Grosser Filip 1049 Karlovarský šachklub Tietz  0  0  1  0  x  1  2  4.
6 Ugrenovich George 0 ŠK Karlovy Vary  0  0  0  1  0  x  1  6.

 

H12

S.č. Jméno Rtg Klub 1 2 3 4 5 6 Body  Poř.
1 Červinka Vojtěch 0 ŠK Karlovy Vary  x  1/2  1  1  1  1K  4,5  1.
2 Ugrenovich Jaroslav 1035 ŠK Karlovy Vary  1/2  x  1  1  1  1

 4,5

 2.
3 Zhivak Valeriya 0 ŠK Karlovy Vary  0  0  x  1  1  1K  3  3.
4 Jargalsaikhan Orgil 1100 ŠK Karlovy Vary  0  0  0  x  0  0  0  6.
5 Jirků Pavel 0 ŠK Spartak Chodov  0  0  0  1  x  0  1  5.
6 Majstrová Jana 0 ŠK Karlovy Vary  0K  0  0K  1  1  x  2  4.

 O vítězi rozhodlo poslední pomocné hodnocení - lepší výsledek v kvalifikačním turnaji.

H14

S.č. Jméno Rtg Klub 1 2 3 4 5 6 Body  Poř.
1 Mikoláš Petr 1406 ŠK Karlovy Vary  x  1/2  1/2  1  1  1  4  2.
2 Tegda Vojtěch 1327 Karlovarský šachklub Tietz  1/2  x  1  1  1  1  4,5  1.
3 Kodetová Adriana 1215 ŠK Karlovy Vary  1/2  0  x  1  1  1  3,5 3.
4 Koval Anna 0 Karlovarský šachklub Tietz  0  0  0  x  1  1  2  4.
5 Očenášek Jakub 1086 Karlovarský šachklub Tietz  0  0 0  0  x  1k  1  5.
6 Prok Richard 0 Sk Karlovy Vary  0  0  0  0  0k  x  0  6.

 

H16

S.č. Jméno Rtg Klub 1 2 3 4 5 6 Body  Poř.
1 Očenášek Jan 1710 Karlovarský šachklub Tietz  x  1  1  1  1  1  5  1.
2 Kodet Jaromír 1412 ŠK Karlovy Vary  0  x  0  1  1  0  2  4.
3 Šedá Michaela 1399 Karlovarský šachklub Tietz  0  1  x  1  1  1  4  2.
4 Soukup Jakub 0 TJ Sokol Tepla, Z.S.  0  0  0  x  1  1/2  1,5  5.
5 Rozlivek Adam 1079 Karlovarský šachklub Tietz  0  0  0  0  x  0  0  6.
6 Stehlík Martin 1333 ŠK Karlovy Vary  0  1  0  1/2  1  x  2,5  3.



Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.