Blahopřejeme

No events

Podpora NSA

MSMT logotyp text RGB cz

Výborného výsledku dosáhlo na Mistrovství České republiky školních týmů družstvo 1. českého gymnázia v Karlových Varech v kategorii 2. stupně ZŠ. Družstvo obsadilo se ziskem 19 bodů 11. místo.

Soutěž byla velmi vyrovnaná, o čemž svědčí, že shodný počet bodů získala družstva na 7.-14. místě. Polovinu úspěšného týmu tvořili hráči našeho klubu - Jenda Špička na 1. šachovnici získal 5,5 bodu (výkon 1704), Dan Moura na 3. šachovnici 5 bodů (výkon 1376). Na 2. šachovnici získal Ríša Randák 5,5 bodu (výkon 1573) a na 4. šachovnici Aleš Ordoš 3 body (výkon 1138).

Dařilo se i druhému zástupci kraje v této kategorii - Gymnázium a střední odborná škola Chodov skončilo na 18. místě. V kategorii středních škol obsadila Střední průmyslová škola Ostrov 23. místo. Zbylým školám z našeho kraje se v těžké konkurenci příliš nedařilo a obsadila místa v závěru startovního pole.