Company Logo

Kalendář

October 2021
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejbližší události

No events

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Blahopřejeme

03 lis 2021;
Filip Meduna

Podpora MŠMT

 

MSMT logotyp text RGB cz

 

20210626 133315

 

Krajského přeboru mládeže resp. jeho jediné kvalifikační části v této sezóně (místo tradičních tří turnajů) pořádané naším klubem 26. června v DDM v Karlových Varech se zúčastnilo celkem 28 dětí.

 

Všechny čtyři kategorie hrály samostatné turnaje systémem každý s každým.

Kategorie do 10 let o 6 účastnících to stihla hned dvakrát, odehrála tedy 10 kol. V této kategorii se našemu klubu vedlo nejlépe: se ziskem 9 bodů a dvoubodovým náskokem zvítězila Diana Romanko, jediný bod ztratila až v úplně poslední partii. Na 2. a 3. místě skončili se 7 body Alexandr Ševčenko (Spartak Chodov) a Filip Grosser (KŠ Tietz). Zbylí dva naši zástupci George Ugrenovich a Tomáš Donáth skončili na 4. a 5. místě.

20210627 225317  20210627 225240

V kategorii do 12 let startovalo 8 hráčů, zvítězil Vojtěch Červinka (Caissa Nová Role) se ziskem 6,5 bodů, když jediný půlbod ztratil s naší nadějí stříbrným Jaroslavem Ugrenovichem (6 bodů). Ten také neprohrál, ale kromě partie s vítězem remizoval i s 3. v pořadí Alešem Zrůstem (5,5 bodu, Spartak Chodov). Hráči na 4.-8. místě získali shodně po 2 bodech ve vzájemných partiích a nelze tak mezi nimi určit pořadí.

20210627 225141  20210627 225210

Ve dvou nejstarších kategoriích už se nám dařilo méně, a to hlavně proto, že chyběli čtyři naše opory: Péťa Mikoláš, Adrianka Kodetová, Jára Kodet a Péťa Špička.

V kategorii do 14 let hrálo také 8 hráčů, nejlépe si vedl Vojta Tegda, který vybojoval 6,5 bodu. Druhý Jan Dvořák získal 5,5 bodu (oba KŠ Tietz) a třetí Michal Pech 5 bodů (Spartak Chodov). Ladislav Nykl byl 6., Richard Prok 8.

20210627 225539  20210627 225509

V kategorii do 16 let bylo jen 6 hráčů a v pětikolovém turnaji zvítězil se ziskem 4,5 bodu Jan Očenášek před Michaelou Šedou (4 body, oba KŠ Tietz) a Kubou Soukupem (3 body, Sokol Teplá).

 20210627 225417  20210627 225444

 

Medailisté H10                                                Medailisté H12

20210627 225952  20210627 224719

Medailisté H14                                                Medailisté H16  (vítěze zastupuje jeho mladší bratr)

20210627 224700  20210627 224621

Dívky

20210627 224447

Do finále KP, které se bude hrát 18.-19. září v Karlových Varech postupují (kromě postupujících z tohoto KP postupují nezúčastnění členové listiny talentů):

H10 – Romanko, Ševčenko, Grosser, Ugrenovich G. + Zrůst L., Kůsová

H12 – Červinka, Ugrenovich J., Zrůst A. a tři z těchto 5 hráčů: Zhivak, Jargalsaikhan, Pštross, Majstrová, Jirků P.

H14 – Tegda, Dvořák, Pech, Koval + Mikoláš, Kodetová

H16 – Očenášek, Šedá, Soukup, Hroch, Červenka + Kodet

 

Výsledky (xls)

Výsledky (chess-results)

Propozice

 

Na turnaji byli zároveň vyhlášeni medailisté všech online seriálů uplynulého roku:

Podzimní seriál

20210627 224906

Zimní seriál

20210626 145443

Krajský přebor

20210627 224846

Jarní seriál

20210626 145813




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.