Company Logo

Kalendář

April 2024
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Partneři klubu

loga partneri

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován Statutárním
   městem Karlovy Vary.

    

Blahopřejeme

26 dub 2024;
Pokorný Filip
30 dub 2024;
Peter Pastierik

Podpora NSA

 

MSMT logotyp text RGB cz

 

Béčko a céčko se se sezónou rozloučili na domácí půdě, béčko hrálo s KŠ Tietz C a céčko s ŠK Valdštejn Cheb B. Oslabené béčko prohrálo 1:7 a céčko oslabené o hráče, kteří nastoupili za béčko, prohrálo 1,5:3,5. Vzájemné prolínání hráčů oběma směry bylo ostatně velké po celou sezónu.

Béčko skončilo v KP1 na posledním 10. místě, ale protože do krajského přeboru sestupuje z 2. ligy naše áčko, nemusí nás to vůbec trápit.

Do bojů se zapojilo celkem 16 hráčů a nejvíce lze vyzdvihnout 100 % zisk Tomáše Lorence na 1. šachovnici.  Výsledky jednotlivců:  Tomáš Lorenc 4 body ze 4 partií, Rudolf Hlaváč 3 body z 5 partií, Michael Schmid 1,5 bodu ze 4 partií, Tomáš Pazdera 1 bod z 5 partií, Věra Lorencová 2 body ze 3 partií, Bohuslav Vaněk 0 bodů ze 4 partií, Jiří Lusk 3,5 bodu z 9 partií, Václav Klíma 0,5 bodu ze 6 partií, Lubomír Košek 3 body ze 7 partií, Miroslav Veselovský 1,5 bodu z 5 partií, Adolf Pospíšil 2,5 bodu ze 7 partií, Alžběta Majstrová 1,5 bodu z 5 partií, Radek Sedněv 0,5 bodu ze 2 partií, Miroslav Filip 1 bod ze 2 partií, Tomáš Majstr 1,5 bodu ze 3 partií, Matyáš Matějka 0,5 bodu z 1 partie.

Céčko skončilo v Krajské soutěži na 4. místě. Nejlépe si vedl Matyáš Matějka, nad 50 % se dostali i Tomáš Majstr a Jára Ugrenovich.

Výsledky jednotlivců: Věra Lorencová 0,5 bodu ze 2 partií, Miroslav Veselovský 1 bod ze 2 partií, Radek Sedněv 0,5 bodu ze 2 partií, Alžběta Majstrová 2 body ze 4 partií, Adolf Pospíšil 0,5 bodu ze 2 partií, Miroslav Filip 1,5 bodu ze 4 partií, Tomáš Majstr 3 body z 5 partií, Matyáš Matějka 5,5 bodu ze 7 partií, Jaroslav Kodet 0,5 bodu z 1 partie, Jaromír Kodet 0,5 bodu z 1 partie, Vojtěch Červinka 0 bodů ze 2 partií, Jaroslav Ugrenovich 3 body z 5 partií, Valeriya Zhivak 0 bodů z 1 partie, George Ugrenovich 0 bodů ze 2 partií

 

ŠK Karlovy Vary B

ELO

1 : 7

KŠ Tietz K. Vary C

ELO

Pazdera Tomáš

1884

0 - 1

Pakina Varvara

1747

Lusk Jiří

1741

½ - ½

Hüttner Miloš

2034

Klíma Václav

1700

0 - 1

Očenášek Jan

1725

Pospíšil Adolf

1664

0 - 1

Tegda Vojtěch

1673

Majstrová Alžběta

1538

0 - 1

Kočí Vladimír

1671

Filip Miroslav

1503

0 - 1

Tegda Jindřich

1492

Majstr Tomáš

1481

0 - 1

Dvořák Jan

1546

Matějka Matyáš

1209

½ - ½

Novotný Dominik

1406

 

ŠK Karlovy Vary C

ELO

1½:3½

ŠK Valdštejn Cheb B

ELO

Sedněv Radek

1564

0 - 1

Stehlík Martin

1310

Kodet Jaroslav

1396

½ - ½

Černý Theodor

0

Kodet Jaromír

1346

½ - ½

Rataj Petr

0

Ugrenovich Jaroslav

1108

½ - ½

Štěříková Markéta

0

Ugrenovich George

0

0 - 1

Pilík Jaroslav

1521




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.