Company Logo

Kalendář akcí

prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Přejeme k narozeninám

20 pro 2018
Adolf Pospíšil

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Rozlosování soutěží družstev

Rozlosování ŠK Karlovy Vary

Uvedeno nejprve rozlosování po jednotlivých družstvech, pod tím řazení podle data.

 

A družstvo – KP

21.10.  ŠK Karlovy Vary volno

11.11.  ŠK Karlovy Vary – TJ Baník Sokolov ŠO

25.11.  ŠK Valdštejn Cheb – ŠK Karlovy Vary

9.12.   ŠK Karlovy Vary – Karlovarský šachklub Tietz C

6.1.      ŠK Caissa Nová Role - ŠK Karlovy Vary

3.2.     ŠK Karlovy Vary – Františkovy Lázně

17.2. TJ Tašovice - ŠK Karlovy Vary

3.3.     ŠK Karlovy Vary – Spartak Horní Slavkov

24.3.    TJ Baník Habartov B - ŠK Karlovy Vary

 

B družstvo - KP 2

14.10.  Karlovarský šachklub Tietz D – ŠK Karlovy Vary B

4.11.   ŠK Karlovy Vary B – TJ Tašovice B

18.11.  Spartak Chodov - ŠK Karlovy Vary B

2.12.   ŠK Karlovy Vary B – ŠK Global Sokolov

16.12.  TJ Ostrov - ŠK Karlovy Vary B

13.1.    TJ Baník Habartov B - ŠK Karlovy Vary B

10.2.    ŠK Karlovy Vary B – ŠK Valdštejn Cheb B

24.2.    TJ Olympie Hroznětín – ŠK Karlovy Vary B

17.3.    ŠK Karlovy Vary B – TJ Sokol Teplá

 

C družstvo – KS

21.10.   Karlovarský šachklub Tietz E - ŠK Karlovy Vary C

11.11.   ŠK Karlovy Vary C – Karlovarský šachklub Tietz F

25.11.   ŠK Valdštejn Cheb C - ŠK Karlovy Vary C

6.1.     ŠK Karlovy Vary C volno

3.2.      ŠK Karlovy Vary C – TJ Olympie Hroznětín C

17.2.     TJ Olympie Hroznětín B - ŠK Karlovy Vary C

3.3.       ŠK Karlovy Vary C – ŠK Spartak Chodov B

24.3.    ŠK Caissa Nová Role B - ŠK Karlovy Vary C

7.4.       ŠK Karlovy Vary C – TJ Jiskra Aš

 

Sezóna 2018 - 2019 – termíny :

Datum                     A                                   B                                   C                     

14.10.2018                                              KŠ Tietz – B                                          

21.10.                    A  volno                                                      KŠ Tietz - C    

4.11.                                                      B - Tašovice                                            

11.11.                    A – Baník Sokolov                                        C – KŠ Tietz

18.11.                                                    Chodov - B                      

25.11.                    Cheb - A                                                    Cheb - C

2.12.                                                      B - Global Sokolov                  

9.12.                      A – KŠ Tietz                                                           

16.12.                                                     Ostrov - B                            

6.1.2019               Nová Role - A                                              C volno

13.1.                                                       Habartov – B                                  

3.2.                        A – Františkovy Lázně                               C - Hroznětín

10.2.                                                       B - Cheb                             

17.2.                      Tašovice - A                                              Hroznětín - C

24.2.                                                       Hroznětín - B                            

3.3.                        A - Horní Slavkov                                       C - Chodov

17.3.                                                       B – Teplá                                      

24.3.                      Habartov - A                                             Nová Role - C

7.4.                                                                                       C - Aš                  




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.