Company Logo

Kalendář akcí

říjen 2017
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nejbližší události

21 říj 2017
Mistrovství Čech mládeže 21.-28.10.
29 říj 2017
KP1 a KS
04 lis 2017
Turnaj mládeže Chomutov
05 lis 2017
2. liga

Přejeme k narozeninám

Žádné události

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Naše rozlosování soutěží dospělých 2017/2018

Pomalu se blíží start nového ročníku soutěží družstev.

Kdo nás kdy čeká si můžete přečíst níže nebo stáhnout zde: Termíny soutěží družstev 2017/2018

V krajském přeboru I a Krajské soutěži bude startovat 10 družstev, v Krajském přeboru II jen 9 družstev.

 

 

Uvedeno nejprve rozlosování po jednotlivých družstvech, pod tím řazení podle data.

A družstvo – KP

29.10.  AVZO Františkovy Lázně - ŠK Karlovy Vary

12.11.  TJ Baník Habartov - ŠK Karlovy Vary

26.11.  ŠK Karlovy Vary - ŠK Valdštejn Cheb 

10.12.  ŠK Caissa Nová Role – ŠK Karlovy Vary

7.1.      ŠK Karlovy Vary - Karlovarský šachklub Tietz C

4.2.     TJ Ostrov - ŠK Karlovy Vary

18.2.    ŠK Karlovy Vary - TJ Tašovice

4.3.     Spartak Horní Slavkov - ŠK Karlovy Vary

25.3.    ŠK Karlovy Vary - Karlovarský šachklub Tietz B

 

B družstvo - KP 2

15.10.  ŠK Valdštejn Cheb B – ŠK Karlovy Vary B

5.11.   volno

19.11.  ŠK Karlovy Vary B – Spartak Chodov A

3.12.   ŠK Global Sokolov - ŠK Karlovy Vary B

17.12.  ŠK Karlovy Vary B - Karlovarský šachklub Tietz D

14.1.    TJ Olympie Hroznětín A - ŠK Karlovy Vary B

11.2.    ŠK Karlovy Vary B - TJ Tašovice B

25.2.    TJ Baník Habartov B – ŠK Karlovy Vary B

18.3.    ŠK Karlovy Vary B – TJ Sokol Teplá

 

C družstvo – KS

29.10.  TJ Baník Sokolov ŠO B - ŠK Karlovy Vary C

12.11.  ŠK Valdštejn Cheb C - ŠK Karlovy Vary C

26.11.  ŠK Karlovy Vary C – TJ Jiskra Aš

10.12.  ŠK Caissa Nová Role B - ŠK Karlovy Vary C

7.1.      ŠK Karlovy Vary C - KŠ Tietz F

4.2.     TJ Olympie Hroznětín C - ŠK Karlovy Vary C

18.2.    ŠK Karlovy Vary C – TJ Olympie Hroznětín B

4.3.     ŠK Spartak Chodov B - ŠK Karlovy Vary C

25.3.    ŠK Karlovy Vary C - KŠ Tietz E

 

Sokolovsko – varské družstvo (SoVa) – 2. liga

15.10. Baník Sokolov ŠO A – KS Tietz A

5.11.   Sokol Údlice – Baník Sokolov ŠO A

19.11. Baník Sokolov ŠO A – Bohemians Praha B

3.12.   Sokol Klatovy A – Baník Sokolov ŠO A

17.12. Baník Sokolov ŠO A – Tatran Podbořany A

14.1.   Baník Sokolov ŠO A – Chess Most A

28.1.   Praha Smíchov A – Baník Sokolov ŠO A

11.2.   Baník Sokolov ŠO A – Sokol Vyšehrad B

25.2.   Šakal Kozolupy A – Baník Sokolov ŠO A

18.3.   Baník Sokolov ŠO A – SK Kladno A

8.4.     Sokol Praha – Vršovice – Baník Sokolov ŠO A

 

Sezona 2017 - 2018 – termíny :

Datum                     A                                   B                                   C                     __Sokolov

15.10.2017                                                     Cheb – B                                          SoVa - Tietz

29.10.                      Františkovy Lázně - A                                       Baník Sokolov - C    

5.11.                                                               volno                                             Údlice - SoVa

12.11.                       Habartov - A                                                   Cheb – C

19.11.                                                             B – Chodov                                   SoVa – Bohemians P.

26.11.                      A - Cheb                                                           C - Aš

3.12.                                                               Global Sokolov - B                      Klatovy - SoVa

10.12.                     Nová Role - A                                                 Nová Role - C 

17.12.                                                             B - KŠ Tietz                                 SoVa - Podbořany

7.1.2018                A – KŠ Tietz                                                    C – KŠ Tietz

14.1.                                                               Hroznětín – B                                SoVa - Most    

4.2.                        Ostrov - A                                                        Hroznětín - C

11.2.                                                               B - Tašovice                                  SoVa - Vyšehrad

18.2.                     A – Tašovice                                                     C - Hroznětín

25.2.                                                               Habartov - B                                 Kozolupy – SoVa

4.3.                      Horní Slavkov – A                                            Chodov - C

18.3.                                                               B – Teplá                                       SoVa - Kladno  

25.3.                   A – KŠ Tietz                                                      C – KŠ Tietz 

8.4.                                                                                                                    Vršovice - SoVa

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.