Company Logo

Kalendář akcí

prosinec 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejbližší události

21 pro 2017
Vánoční turnaj rodinných dvojic
30 pro 2017
MČR v bleskovém šachu
07 led 2018
KP1 a KS
14 led 2018
2. liga a KP2

Přejeme k narozeninám

20 pro 2017
Adolf Pospíšil
27 pro 2017
Petr Špreňar

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Naše rozlosování soutěží dospělých 2017/2018

Pomalu se blíží start nového ročníku soutěží družstev.

Kdo nás kdy čeká si můžete přečíst níže nebo stáhnout zde: Termíny soutěží družstev 2017/2018

V krajském přeboru I a Krajské soutěži bude startovat 10 družstev, v Krajském přeboru II jen 9 družstev.

 

 

Uvedeno nejprve rozlosování po jednotlivých družstvech, pod tím řazení podle data.

A družstvo – KP

29.10.  AVZO Františkovy Lázně - ŠK Karlovy Vary

12.11.  TJ Baník Habartov - ŠK Karlovy Vary

26.11.  ŠK Karlovy Vary - ŠK Valdštejn Cheb 

10.12.  ŠK Caissa Nová Role – ŠK Karlovy Vary

7.1.      ŠK Karlovy Vary - Karlovarský šachklub Tietz C

4.2.     TJ Ostrov - ŠK Karlovy Vary

18.2.    ŠK Karlovy Vary - TJ Tašovice

4.3.     Spartak Horní Slavkov - ŠK Karlovy Vary

25.3.    ŠK Karlovy Vary - Karlovarský šachklub Tietz B

 

B družstvo - KP 2

15.10.  ŠK Valdštejn Cheb B – ŠK Karlovy Vary B

5.11.   volno

19.11.  ŠK Karlovy Vary B – Spartak Chodov A

3.12.   ŠK Global Sokolov - ŠK Karlovy Vary B

17.12.  ŠK Karlovy Vary B - Karlovarský šachklub Tietz D

14.1.    TJ Olympie Hroznětín A - ŠK Karlovy Vary B

11.2.    ŠK Karlovy Vary B - TJ Tašovice B

25.2.    TJ Baník Habartov B – ŠK Karlovy Vary B

18.3.    ŠK Karlovy Vary B – TJ Sokol Teplá

 

C družstvo – KS

29.10.  TJ Baník Sokolov ŠO B - ŠK Karlovy Vary C

12.11.  ŠK Valdštejn Cheb C - ŠK Karlovy Vary C

26.11.  ŠK Karlovy Vary C – TJ Jiskra Aš

10.12.  ŠK Caissa Nová Role B - ŠK Karlovy Vary C

7.1.      ŠK Karlovy Vary C - KŠ Tietz F

4.2.     TJ Olympie Hroznětín C - ŠK Karlovy Vary C

18.2.    ŠK Karlovy Vary C – TJ Olympie Hroznětín B

4.3.     ŠK Spartak Chodov B - ŠK Karlovy Vary C

25.3.    ŠK Karlovy Vary C - KŠ Tietz E

 

Sokolovsko – varské družstvo (SoVa) – 2. liga

15.10. Baník Sokolov ŠO A – KS Tietz A

5.11.   Sokol Údlice – Baník Sokolov ŠO A

19.11. Baník Sokolov ŠO A – Bohemians Praha B

3.12.   Sokol Klatovy A – Baník Sokolov ŠO A

17.12. Baník Sokolov ŠO A – Tatran Podbořany A

14.1.   Baník Sokolov ŠO A – Chess Most A

28.1.   Praha Smíchov A – Baník Sokolov ŠO A

11.2.   Baník Sokolov ŠO A – Sokol Vyšehrad B

25.2.   Šakal Kozolupy A – Baník Sokolov ŠO A

18.3.   Baník Sokolov ŠO A – SK Kladno A

8.4.     Sokol Praha – Vršovice – Baník Sokolov ŠO A

 

Sezona 2017 - 2018 – termíny :

Datum                     A                                   B                                   C                     __Sokolov

15.10.2017                                                     Cheb – B                                          SoVa - Tietz

29.10.                      Františkovy Lázně - A                                       Baník Sokolov - C    

5.11.                                                               volno                                             Údlice - SoVa

12.11.                       Habartov - A                                                   Cheb – C

19.11.                                                             B – Chodov                                   SoVa – Bohemians P.

26.11.                      A - Cheb                                                           C - Aš

3.12.                                                               Global Sokolov - B                      Klatovy - SoVa

10.12.                     Nová Role - A                                                 Nová Role - C 

17.12.                                                             B - KŠ Tietz                                 SoVa - Podbořany

7.1.2018                A – KŠ Tietz                                                    C – KŠ Tietz

14.1.                                                               Hroznětín – B                                SoVa - Most    

4.2.                        Ostrov - A                                                        Hroznětín - C

11.2.                                                               B - Tašovice                                  SoVa - Vyšehrad

18.2.                     A – Tašovice                                                     C - Hroznětín

25.2.                                                               Habartov - B                                 Kozolupy – SoVa

4.3.                      Horní Slavkov – A                                            Chodov - C

18.3.                                                               B – Teplá                                       SoVa - Kladno  

25.3.                   A – KŠ Tietz                                                      C – KŠ Tietz 

8.4.                                                                                                                    Vršovice - SoVa

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.