Company Logo

Kalendář akcí

listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Přejeme k narozeninám

Žádné události

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Finále KP mládeže 2015 - konečné tabulky

Tabulky s výsledky

Finále KP mládeže 2015 - kategorie H 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klub

1

2

3

4

5

6

Body

Pom.h.

Pořadí

1

Špička Jan

ŠK Karlovy Vary

x

1/2

 1/2

1

1

1

 4

 

1.

2

Ňorba Arťom

ŠK Karlovy Vary

 1/2

x

 1

1

0

 1

 3,5

 

 2.

3

Skokov Jaroslav

KŠ Tietz

 1/2

0

x

 1

1

 0

 2,5

 

 3.

4

Kubánek Aleš

KŠ Tietz

0

0

 0

x

 1

 1/2

 1,5

2,75

 6.

5

Zbořil Petr

KŠ Tietz

0

 1

 0

0

x

 1

 2

 

 4.

6

Srba Michael

Spartak Chodov

0

 0

 1

 1/2

0

x

 1,5

 3,25

 5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finále KP mládeže 2015 - kategorie H 14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klub

1

2

3

4

5

6

Body

 Pom.h.

Pořadí

1

Srba Stanislav

Spartak Chodov

x

 1/2

1

1

0

 1

 3,5

 

1.

2

Randák Richard

Spartak Chodov

1/2

x

 1/2

0

 1

 1

 3

6,75

 2.

3

Špreňar Petr

ŠK K-servis Cheb

 0

1/2

x

 1

 1

1/2

 3

 6,75

 3.

4

Beranová Karin

ŠK Karlovy Vary

 0

 1

 0

x

 0

1

 2

 

5.

5

Vincíbr Vojtěch

ŠK Karlovy Vary

 1

0

0

1

x

 1

 3

 ...6,0

 4.

6

Gárský Pavel

Spartak Chodov

0

 0

1/2

 0

0

x

 0,5

 ..

 6.

O pořadí na 2.-3. místě rozhodlo 3. pom.hodnocení - lepší výsledek proti 1. v pořadí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finále KP mládeže 2015 - kategorie H 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klub

1

2

3

4

5

6

Body

 Pom.h.

Pořadí

1

Kačírek Jakub

Sokol Teplá

x

1/2

1/2

 1

1

 0

 3

 6,25

2.

2

Gárská Lenka

Spartak Chodov

1/2

x

1

1

1

1

 4,5

 

 1.

3

Kůsa Jakub

KŠ Tietz

 1/2

 0

x

 1/2

1

1

 3

 4,75

 3.

4

Ulč Jiří

Spartak Chodov

 0

0

1/2

x

 1

1

 2,5

 

 4.

5

Železník Ondřej

KŠ Tietz

 0

 0

 0

0

x

 0

 0

 

 6.

6

Vojíř Václav

Spartak Chodov

1

 0

 0

0

 1

x

 2

 

 5.




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.