Company Logo

Kalendář akcí

září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Nejbližší události

28 zář 2019
Karlovarský čtyřlístek
29 zář 2019
Soustředění KTCM Karlovy Vary

Přejeme k narozeninám

Žádné události

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

startovní listina 2019

FIDE OPEN O pohár starosty obce Dalovice 2019
             
Startovní listina        
             
St.č.   Jméno IRtg NRtg FED Klub
1 FM Shagbazyan Taron 2429 0 UKR  
2 IM Biolek Richard 2411 2392 CZE Šachový klub HM Ostrava
3 FM Soukup Jiří 2397 2366 CZE Karlovarský šachklub Tietz
4 FM Promyshlyanskiy Vitaliy 2282 0 UKR SC Noris-Tarrasch Nürnberg
5   Tscharotschkin Michael 2179 0 GER SF 47 Neckartenzlingen
6 FM Kozák Miloš 2174 2185 CZE ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
7   Špreňar Petr 2158 2254 CZE Šachový klub Jičín
8   Lorenc Tomáš 2158 2185 CZE ŠK Karlovy Vary
9   Kandrik Antonín 2134 2150 CZE DDM Praha 6
10   Křivánek Vladimír 2121 2137 CZE DDM Praha 6
11   Krejčík Jiří 2084 2065 CZE Karlovarský šachklub Tietz
12   Rajnyš Vladimír 2049 2057 CZE Individuální člen
13   Reed James 2043 0 NED  
14   Luca Ionel 2034 0 ROU  
15   Turner Radek 2033 2014 CZE TJ Šakal Kozolupy
16   Huřťák Otto 2024 1995 CZE TJ Bohemians Praha
17   Kůsa Jakub 2011 2025 CZE ŠK Sokol Klatovy
18   Musil Vítězslav 1990 1945 CZE Agentura 64 Grygov
19   Chmelík Jiří 1987 1968 CZE TJ Sokol Litvínov-Lom.
20   Ondreját Miroslav 1984 1968 CZE TJ Tašovice
21   Framberk Jan 1982 1971 CZE CAISSA Roztoky
22   Přibyl Jaroslav 1973 1971 CZE ŠK Global Sokolov
23   Hlaváč Rudolf 1964 1997 CZE TJ Olympie Hroznětín
24   Mestl Martin 1964 1975 CZE ŠK Caissa Nová Role
25   Stojković Andreja 1957 0 CRO cizinec
26   Steiner Juraj 1939 1931 CZE TJ Jawa Brodce
27   Špička Jan 1932 1925 CZE ŠK Karlovy Vary
28   Maglia Pavel 1930 1877 CZE TJ Tašovice
29   Kovář Petr 1921 1916 CZE TJ Spartak Horní Slavkov
30   Hlaváč František 1916 1917 CZE ŠK Global Sokolov
31   Lorencová Věra 1902 1868 CZE ŠK Karlovy Vary
32   Abel Thierry 1893 0 FRA  
33   Majerik Vladimír 1879 1866 CZE ŠK UNION Louny
34   Hodan Jiří 1872 1857 CZE SK Petřín Plzeň
35   Klímek Petr 1870 1864 CZE TJ Baník Sokolov ŠO
36   Wulff Jörg 1835 0 GER SV Spr.Siershahn
37   Dufek Martin 1830 1829 CZE VSK Universita Brno
38   Hlavina Matouš 1825 1942 CZE ŠK Sokol Klatovy
39   Šťastný Jakub 1822 1719 CZE TJ Klášterec nad Ohří
40   Srba Stanislav 1795 1789 CZE ŠK Karlovy Vary
41   Stuška Přemysl 1770 1795 CZE ŠK Spartak Chodov
42   Macho Miloslav 1734 1710 CZE ŠK Valdštejn Cheb
43   Molnár Ladislav 1719 1734 CZE Karlovarský šachklub Tietz
44   Ornet Tomáš 1643 1665 CZE TJ Olympie Hroznětín
45   Žikavský Rudolf 1581 1601 CZE TJ Ostrov
46   Kočí Vladimír 1562 1618 CZE Karlovarský šachklub Tietz
47   Kotlár Adrian 1511 1545 CZE ŠK Spartak Chodov
48   Jesenský Jaromír 1511 1528 CZE ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
49   Moura De Andrade Daniel 1456 1495 CZE ŠK Karlovy Vary
50   Kuttner Jaromír 1433 1482 CZE TJ Spartak Horní Slavkov
51   Mikoláš Petr 1424 1313 CZE TJ Klášterec nad Ohří
52   Kodet Jaromír 1337 1380 CZE ŠK Karlovy Vary
53   Jindra Jakub 1323 1250 CZE TJ Klášterec nad Ohří
54   Červenka Jakub 1312 1380 CZE ŠK Spartak Chodov
55   Vojíř Václav 1282 1386 CZE ŠK Spartak Chodov
56   Alisaari Vellu 1277 0 FIN PSY, Pori
57   Pech Michal 1249 1297 CZE ŠK Spartak Chodov
58   Filip Miroslav 0 1588 CZE ŠK Karlovy Vary
59   Bartoš Jan 0 1124 CZE Karlovarský šachklub Tietz
60   Kratochvíl Tomáš 0 1101 CZE ŠK Spartak Chodov
61   Kodetová Adriana 0 1029 CZE ŠK Karlovy Vary



Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.