Company Logo

Kalendář akcí

září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Nejbližší události

30 zář 2017
Karlovarský čtyřlístek
07 říj 2017
Extraliga a 1. liga mládeže
08 říj 2017
Extraliga a 1. liga mládeže
15 říj 2017
2. liga a KP2

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

OPEN 2016 - konečné pořadí

Konečné pořadí/Final ranking

Konečné pořadí v krajském přeboru / Final ranking Region Karlovy Vary

Konečné pořadí              
                     
Poř. St.č. Jméno Rtg FED Klub Body BH. BH. S-B
1 2 FM Soukup Jiří 2375 CZE Karlovarský šachklub Tietz 31½ 41½ 32,50
2 5 FM Nikolaev Leonid 2285 UKR   6 32 42½ 32,00
3 1 IM Plischki Sebastian 2381 GER   6 32 42½ 31,25
4 6 IM Piankov Evgenij 2256 UKR   6 31½ 42 30,25
5 9   Kuzmin Yuriy 2200 RUS   6 27 37 26,50
6 16   Křivánek Vladimír 2092 CZE DDM Praha 6 6 24½ 33½ 23,25
7 10 FM Kozák Miloš 2147 CZE Unichess 27½ 36½ 23,25
8 14   Mészáros Luděk 2117 CZE Sokol Tábor 25 33½ 21,75
9 12   Wimmer Miroslav 2139 CZE ŠK Karlovy Vary 25 33 22,75
10 23   Ondreját Miroslav 1980 CZE TJ Baník Sokolov ŠO 5 31½ 41 23,50
11 15   Volek Radomír 2094 CZE ŠK UNION Louny 5 27 35½ 18,75
12 7   Lorenc Tomáš 2207 CZE ŠK Karlovy Vary 5 26 36 20,50
13 13   Kreyssig Bruno 2131 GER   5 25½ 35 18,50
14 17   Kandrik Antonín 2065 CZE DDM Praha 6 5 25½ 34½ 18,50
15 18   Krejča Jakub 2055 CZE Sokol Hošťálková 5 25½ 34 19,00
16 4 IM Dambrauskas Virginijus 2291 LTU   31 40½ 20,50
17 3 FM Natsidis Christoph 2352 GER   30 39 21,75
18 25   Janouš Petr 1929 CZE TJ Slavia Liberec 29½ 38½ 19,25
19 8   Krejčík Jiří 2201 CZE Karlovarský šachklub Tietz 27½ 36½ 18,00
20 11 WFM Jánská Jitka 2142 CZE ŠK Sokol Klatovy 27 37 17,25
21 20   Plašil Petr 2020 CZE Sokol Praha-Kobylisy 26 34½ 17,50
22 19   Kučera Tomáš 2045 CZE ŠK Dopravní podnik Praha 23½ 31½ 15,75
23 34   Mestl Martin 1853 CZE ŠK Caissa Nová Role 23 32 15,00
24 22   Maglia Pavel 1995 CZE TJ Tašovice 21 27½ 14,50
25 41   Špička Jan 1776 CZE ŠK Karlovy Vary 4 26½ 34½ 15,50
26 29   Přibyl Viktor 1887 CZE ŠK PORG Praha 4 26½ 32½ 12,50
27 24   Vardi Shlomit 1962 ISR   4 25½ 35 14,75
28 31   Stojkovič Andrea 1875 CRO Cizinci 4 25 34½ 15,00
29 30   Randák Pavel 1879 CZE ŠK Spartak Chodov 4 24½ 33 14,00
30 51   Špreňar Petr 1637 CZE ŠK Valdštejn Cheb 4 24 32 14,50
31 36   Klímek Petr 1844 CZE TJ Baník Sokolov ŠO 4 23 30½ 12,75
32 27   Lorencová Věra 1912 CZE ŠK Karlovy Vary 4 22½ 30½ 13,00
33 21   Hlaváč Rudolf 2003 CZE TJ Baník Sokolov ŠO 4 22½ 30 12,50
34 38   Lácha Jan 1814 CZE ŠK Slavoj Litoměřice, o.s. 4 20½ 28½ 12,00
35 35   Majerik Vladimír 1845 CZE ŠK UNION Louny 4 20½ 28½ 9,75
36 26   Smrčka Jan 1924 CZE ŠK Karlovy Vary 4 18 26 9,50
37 32   Brunová Blanka 1856 CZE ŠK Karlovy Vary 26 34 13,25
38 56   Kůsa Jakub 1483 CZE Karlovarský šachklub Tietz 23 30 11,00
39 43   Molnár Ladislav 1760 CZE Karlovarský šachklub Tietz 23 28½ 12,25
40 39   Čaloun Petr 1798 CZE ŠK Spartak Chodov 22 27½ 7,50
41 28   Kylar Miroslav 1897 CZE TJ AERO Odolena Voda 20½ 28 10,50
42 33   Přibylová Sofie 1853 CZE ŠK PORG Praha 20½ 28 9,00
43 49   Gruss Petr 1688 CZE TJ Klášterec nad Ohří 3 23½ 30 9,25
44 40   Berka Luboš 1780 CZE TJ Plzeň Košutka z.s. 3 23 31 8,75
45 45   Čabart Pavel 1718 CZE   3 22½ 30½ 9,25
46 46   Beneš Jan 1715 CZE Karlovarský šachklub Tietz 3 22½ 30 9,00
47 52   Srba Stanislav 1636 CZE ŠK Spartak Chodov 3 22 31½ 11,25
48 57   Randák Richard 1479 CZE ŠK Spartak Chodov 3 22 28½ 9,00
49 44   Doležal Rudolf 1759 CZE ŠK Valdštejn Cheb 3 21½ 28½ 8,00
50 42   Košek Lubomír 1767 CZE ŠK Karlovy Vary 3 20½ 28½ 9,50
51 54   Růžička Filip 1526 CZE ŠK PORG Praha 3 19½ 24½ 7,75
52 37   Folta Jaroslav 1816 CZE ŠK Global Sokolov 3 19 26 8,50
53 53   Pavlík Pavel 1561 CZE TJ Tašovice 3 18 23 8,00
54 48   Pospíšil Adolf 1697 CZE ŠK Karlovy Vary 22½ 30 8,25
55 47   Pospíchal Michael 1699 CZE ŠK Slavoj Litoměřice, o.s. 22½ 27½ 6,50
56 55   Jesenský Jaromír 1489 CZE ŠK Slavoj Litoměřice, o.s. 17½ 23 5,50
57 60   Moura De Andrade Daniel 1134 CZE ŠK Karlovy Vary 2 21 28 7,00
58 50   Kočí Vladimír 1676 CZE Karlovarský šachklub Tietz 2 21 26½ 4,00
59 58   Schoebel Thomas 1371 GER   2 21 26 5,00
60 59   Wildhaber Tomáš 1349 CZE ŠK Spartak Chodov 1 17½ 21½ 4,00
                     
Nejlepší žena                
20 11 WFM Jánská Jitka 2142 CZE ŠK Sokol Klatovy 27 37 17,25
                     
Nejlepší junior                
13 13   Kreyssig Bruno 2131 GER   5 25½ 35 18,50
                     
Nejlepší žák                
25 41   Špička Jan 1776 CZE ŠK Karlovy Vary 4 26½ 34½ 15,50

 

Konečné pořadí - krajský přebor              
                     
Poř. St.č. Jméno Rtg FED Klub Body BH. BH. S-B
1 2 FM Soukup Jiří 2375 CZE Karlovarský šachklub Tietz 31½ 41½ 32,50
2 12   Wimmer Miroslav 2139 CZE ŠK Karlovy Vary 25 33 22,75
3 23   Ondreját Miroslav 1980 CZE TJ Baník Sokolov ŠO 5 31½ 41 23,50
4 7   Lorenc Tomáš 2207 CZE ŠK Karlovy Vary 5 26 36 20,50
5 8   Krejčík Jiří 2201 CZE Karlovarský šachklub Tietz 27½ 36½ 18,00
6 34   Mestl Martin 1853 CZE ŠK Caissa Nová Role 23 32 15,00
7 22   Maglia Pavel 1995 CZE TJ Tašovice 21 27½ 14,50
8 41   Špička Jan 1776 CZE ŠK Karlovy Vary 4 26½ 34½ 15,50
9 30   Randák Pavel 1879 CZE ŠK Spartak Chodov 4 24½ 33 14,00
10 51   Špreňar Petr 1637 CZE ŠK Valdštejn Cheb 4 24 32 14,50
11 36   Klímek Petr 1844 CZE TJ Baník Sokolov ŠO 4 23 30½ 12,75
12 27   Lorencová Věra 1912 CZE ŠK Karlovy Vary 4 22½ 30½ 13,00
13 21   Hlaváč Rudolf 2003 CZE TJ Baník Sokolov ŠO 4 22½ 30 12,50
14 26   Smrčka Jan 1924 CZE ŠK Karlovy Vary 4 18 26 9,50
15 32   Brunová Blanka 1856 CZE ŠK Karlovy Vary 26 34 13,25
16 56   Kůsa Jakub 1483 CZE Karlovarský šachklub Tietz 23 30 11,00
17 43   Molnár Ladislav 1760 CZE Karlovarský šachklub Tietz 23 28½ 12,25
18 39   Čaloun Petr 1798 CZE ŠK Spartak Chodov 22 27½ 7,50
19 46   Beneš Jan 1715 CZE Karlovarský šachklub Tietz 3 22½ 30 9,00
20 52   Srba Stanislav 1636 CZE ŠK Spartak Chodov 3 22 31½ 11,25
21 57   Randák Richard 1479 CZE ŠK Spartak Chodov 3 22 28½ 9,00
22 44   Doležal Rudolf 1759 CZE ŠK Valdštejn Cheb 3 21½ 28½ 8,00
23 42   Košek Lubomír 1767 CZE ŠK Karlovy Vary 3 20½ 28½ 9,50
24 37   Folta Jaroslav 1816 CZE ŠK Global Sokolov 3 19 26 8,50
25 53   Pavlík Pavel 1561 CZE TJ Tašovice 3 18 23 8,00
26 48   Pospíšil Adolf 1697 CZE ŠK Karlovy Vary 22½ 30 8,25
27 60   Moura De Andrade Daniel 1134 CZE ŠK Karlovy Vary 2 21 28 7,00
28 50   Kočí Vladimír 1676 CZE Karlovarský šachklub Tietz 2 21 26½ 4,00
29 59   Wildhaber Tomáš 1349 CZE ŠK Spartak Chodov 1 17½ 21½ 4,00
                     
Krajský přebor - ženy              
1 27   Lorencová Věra 1912 CZE ŠK Karlovy Vary 4 22½ 30½ 13,00
2 32   Brunová Blanka 1856 CZE ŠK Karlovy Vary 26 34 13,25
                     
Krajský přebor - H20              
1 32   Brunová Blanka 1856 CZE ŠK Karlovy Vary 26 34 13,25
2 39   Čaloun Petr 1798 CZE ŠK Spartak Chodov 22 27½ 7,50
                     
Krajský přebor - H18              
1 41   Špička Jan 1776 CZE ŠK Karlovy Vary 4 26½ 34½ 15,50
2 51   Špreňar Petr 1637 CZE ŠK Valdštejn Cheb 4 24 32 14,50
3 56   Kůsa Jakub 1483 CZE Karlovarský šachklub Tietz 23 30 11,00
4 52   Srba Stanislav 1636 CZE ŠK Spartak Chodov 3 22 31½ 11,25
5 57   Randák Richard 1479 CZE ŠK Spartak Chodov 3 22 28½ 9,00
6 60   Moura De Andrade Daniel 1134 CZE ŠK Karlovy Vary 2 21 28 7,00
7 59   Wildhaber Tomáš 1349 CZE ŠK Spartak Chodov 1 17½ 21½ 4,00

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.