Company Logo

Kalendář akcí

prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nejbližší události

14 pro 2019
Vánoční turnaj pro mládež Cheb
21 pro 2019
MČR v bleskovém šachu

Přejeme k narozeninám

20 pro 2019
Adolf Pospíšil

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Klubový termínový kalendář mládeže 2019/2020

ke stažení v xls

 

Termínový kalendář 2019/2020 černě - soutěže mládeže v rámci kraje, červeně - republikové soutěže mládeže
    zeleně - nedělní soutěže dospělých, modře - ostatní turnaje mládeže (Ústecký kraj)
    Priority: 1) liga mládeže, 2) krajské přebory mládeže v kraji, 3) ostatní
       
28.9. Karlovy Vary Karlovarský čtyřlístek - 4 členná družstva *2003 a mladší
29.9. Karlovy Vary Jednodenní podzimní soustředění všichni
30.9.      
1.10.      
2.10.      
3.10.      
4.10.      
5.10. Litoměřice 1. liga mládeže - 1. část *2003 a mladší - výběr
6.10. Litoměřice 1. liga mládeže - 1. část *2003 a mladší - výběr
7.10.      
8.10.      
9.10.      
10.10.      
11.10.      
12.10. Bernov   11.-13.10. Soustředění mládeže - ŠK Spartak Chodov  
13.10. Karlovy Vary KP2 - 1. kolo ŠK K.Vary B - Ostrov děti jen výjimečně
14.10.      
15.10.      
16.10.      
17.10.      
18.10.      
19.10. Most Turnaj 4 členných družstev *2004 a mladší
20.10. 1. kolo KP: ŠK KV A volno, KS: ŠK KV C - Caissa Nová Role B výběr
21.10.      
22.10.      
23.10.      
24.10.      
25.10.      
26.10. Příchovice u Kořenova Mistrovství Čech D,H 12-16 postupující z KP, *2004 a ml. + OPEN
27.10.
28.10.
29.10.
30.10.
31.10.
1.11.
2.11.
3.11. Habartov KP2 - 2. kolo Baník Habartov - ŠK K. Vary B  děti jen výjimečně
4.11.      
5.11.      
6.11.      
7.11.      
8.11.      
9.11. Karlovy Vary Podzimní turnaj mládeže *2005 a mladší
10.11. 2. kolo KP: ŠK KV A - KŠ Tietz C, KS: ŠK KV C - KŠ Tietz E výběr
11.11.      
12.11.      
13.11. Špindlerův Mlýn 9.-16.11.     Most 13.-17.11. Polofinále MČR H18,H20, finále MČR D18 Mistrovství Čech D,H 8-10 Péťa, Jenda, Blanka, Standa                                   *2010 a mladší - jen postupující z KP 
14.11.
15.11.
16.11.
17.11. Karlovy Vary KP2 - 3. kolo ŠK K.Vary B -Sp. Chodov děti jen výjimečně
18.11.      
19.11.      
20.11.      
21.11.      
22.11.      
23.11. Chomutov 2. turnaj GP Ústeckého kraje *2001 a mladší
24.11. 3. kolo KP: TJ Tašovice - ŠK KV A, KS: Tietz F - ŠK KV C výběr
25.11.      
26.11.      
27.11.      
28.11.      
29.11.      
30.11. Karlovy Vary 1. část KP mládeže *2005 a mladší
1.12. Hroznětín KP2 - 4. kolo Hroznětín B - ŠK K.Vary B děti jen výjimečně
2.12.      
3.12.      
4.12.      
5.12.      
6.12.      
7.12. Chodov 1. liga mládeže - 2. část *2003 a mladší - výběr
8.12. 4. kolo KP: ŠK KV A - Baník Sokolov, KS: ŠK KV C - Chodov B výběr
9.12.      
10.12.      
11.12.      
12.12.      
13.12.      
14.12.      
15.12.   KP2 - 5. kolo ŠK K.Vary B volno  
16.12.      
17.12.      
18.12.      
19.12.      
20.12.      
21.12. Praha MČR jednotlivců v bleskovém šachu dospělí
  Cheb - 14.12. nebo 21.12. Vánoční turnaj pro děti *asi 2004 a ml., konání turnaje není 100%
23.12.      
24.12.      
25.12.      
26.12.      
27.12.      
28.12.   během vánočních svátků - možné soustředění KTCM - termín ještě nestanoven
29.12.      
30.12.      
31.12.      
1.1.      
2.1.      
3.1.      
4.1.      
5.1. 5. kolo KP: Habartov - ŠK KV A, KS: ŠK KV C volno děti ne
6.1.      
7.1.      
8.1.      
9.1.      
10.1.      
11.1. Karlovy Vary KP družstev mládeže - 1. část *2004 a ml., kromě zákl.sestavy 1. ligy 
12.1. Karlovy Vary KP2 - 6. kolo ŠK K.Vary B - KŠ Tietz D děti jen výjimečně
13.1.      
14.1.      
15.1.      
16.1.      
17.1.      
18.1. Karlovy Vary 1. liga mládeže - 3. část *200¨3 a mladší - výběr
19.1. 6. kolo KP: ŠK KV A - Global Sokolov, KS: ŠK KV C volno děti ne
20.1. Karlovy Vary 20.-24.1. Zimní olympiáda mládeže Krajská reprezentace
21.1.
22.1.
23.1.
24.1.
25.1. Chodov KP družstev mládeže - 2. část *2004 a ml., kromě zákl.sestavy 1. ligy 
26.1.      
27.1.      
28.1.      
29.1.      
30.1.      
31.1. 30.1.-1.2.předběžný termín Zimní soustředění mládeže *2003 a mladší, konání akce není jisté
1.2.
2.2. 7. kolo KP: Hroznětín A - ŠK KV A, 5. kolo KS: Hroznětín C  - ŠK KV C výběr
3.2.      
4.2.      
5.2. Karlovy Vary Krajské kolo přeboru škol 4 členná družstva škol
6.2.      
7.2.      
8.2. Litoměřice 4. turnaj GP Ústeckého kraje *2001 a mladší
9.2. Březová KP2 - 7.kolo TJ Tašovice B - ŠK K. Vary B děti jen výjimečně
10.2.      
11.2.      
12.2.      
13.2.      
14.2.      
15.2. Nové Sedlo 2. část KP mládeže *2005 a mladší
16.2. 8. kolo KP: ŠK KV A - Fr. Lázně, 6. kolo KS: ŠK KV C - Aš výběr
17.2.      
18.2.      
19.2.      
20.2.      
21.2.      
22.2. Most 5. turnaj GP Ústeckého kraje *2001 a mladší
23.2. Karlovy Vary KP2 - 8. kolo ŠK K. Vary B -Sokol Teplá děti jen výjimečně
24.2. 24.2.-1.3. Jarní prázdniny  
25.2.  
26.2.  
27.2.  
28.2.  
29.2.
   
1.3. 9. kolo KP:  Horní Slavkov - ŠK KV A, 7. kolo KS: Cheb - ŠK KV C výběr
2.3.      
3.3.      
4.3.      
5.3.      
6.3.      
7.3. ??? - konkurz Mistrovství ČR H,D 10 - 16                pouze postupující z mistrovství Čech + dívky
8.3.
9.3.
10.3.
11.3.
12.3.
13.3.
14.3.
15.3. Cheb KP2 - 9.kolo Cheb B - ŠK K. Vary B děti jen výjimečně
16.3.      
17.3.      
18.3.      
19.3.      
20.3.      
21.3. Teplá 3. část KP mládeže *2005 a mladší
22.3. Karlovy Vary 10. kolo KP: ŠK KV A - Cheb A děti ne
24.3.      
25.3.      
26.3.      
27.3.      
28.3.      
28.3.      
29.3.      
30.3.      
31.3.      
1.4.      
2.4.      
3.4.      
4.4. Chodov KP mládeže v rapid šachu *2006 a mladší + doprovodný turnaj dorostu
5.4. Nová Role 11. kolo KP:  Nová Role A - ŠK KV A děti ne
6.4.      
7.4.      
8.4.      
9.4.      
10.4. 9.-13.4. Velikonoční prázdniny  
11.4.
12.4.
13.4.
14.4.      
15.4.      
16.4.      
17.4.      
18.4. Karlovy Vary KP družstev mladších žáků *2008 a mladší
19.4.      
20.4.      
21.4.      
22.4.      
23.4.      
24.4.      
25.4. Ústí nad Labem 1. liga mládeže - 4. část *2003 a mladší - výběr
26.4. Ústí nad Labem 1. liga mládeže - 4. část *2003 a mladší - výběr
27.4.      
28.4. Karlovy Vary 28.4.-3.5. (předběžný termín) OPEN Karlovy Vary / Dalovice min. 3.VT, předběžný termín
29.4.
30.4.
1.5.
2.5. Chomutov 7. turnaj GP Ústeckého kraje *2001 a mladší
3.5.      
4.5.      
5.5.      
6.5.      
7.5.      
8.5.      
9.5.      
10.5.      
11.5.      
12.5.      
13.5.      
14.5.      
15.5.      
16.5. Chodov Finále KP mládeže                      prvních 6 z KP mládeže v H12,H14,H16             
17.5.
18.5.      
19.5.      
20.5.      
21.5.      
22.5.      
23.5. Mariánská 1. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
24.5.
25.5.      
26.5.      
27.5.      
28.5.      
29.5.      
30.5. ??? - konkurz, ale asi Chrudim Mistrovství ČR družstev starších žáků ("Šachové Zaječice") *2005 a mladší
31.5.
1.6.      
2.6.      
3.6.      
4.6.      
5.6.      
6.6. Mariánská 2. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
7.6.
8.6.      
9.6.      
10.6.      
11.6.      
12.6. ??? - konkurz Mistrovství ČR družstev mladších žáků pouze v případě postupu, *2008 a mladší
13.6.
14.6.

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.