Company Logo

Kalendář akcí

říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Přejeme k narozeninám

15 říj 2018
Jakub Randuška

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Klubový termínový kalendář mládeže 2018/2019

ke stažení v xls

 

Termínový kalendář 2018/2019 černě - soutěže mládeže v rámci kraje, červeně - republikové soutěže mládeže
    zeleně - nedělní soutěže dospělých, modře - ostatní turnaje mládeže (Ústecký kraj)
    Priority: 1) liga mládeže, 2) krajské přebory mládeže v kraji, 3) ostatní
       
29.9. Vyškov Mistrovství ČR H16, H18 a H20 v rapidu *1998 a mladší
30.9.
1.10.      
2.10.      
3.10.      
4.10.      
5.10.      
6.10. Karlovy Vary 1. liga mládeže - 1. část *2002 a mladší - výběr
7.10. Karlovy Vary, Litoměřice 1. liga mládeže - 1. část *2002 a mladší - výběr
8.10.      
9.10.      
10.10.      
11.10.      
12.10.      
13.10. Karlovy Vary Karlovarský čtyřlístek - 4 členná družstva *2002 a mladší
14.10. Karlovy Vary KP2 - 1. kolo KŠ Tietz D - ŠK K. Vary B děti jen výjimečně
15.10.      
16.10.      
17.10.      
18.10.      
19.10.      
20.10. Karlovy Vary 1 denní soustředění KTCM všichni
21.10. 1. kolo KP: ŠK KV A volno, KS: KŠ Tietz E - ŠK KV C výběr
22.10.      
23.10.      
24.10.      
25.10.      
26.10.      
27.10. Harrachov Mistrovství Čech D,H 12-16 postupující z KP, *2002 a ml. + OPEN
28.10.
29.10.
30.10.
31.10.
1.11.
2.11.
3.11.
4.11. Karlovy Vary KP2 - 2. kolo ŠK K. Vary B - TJ Tašovice děti jen výjimečně
5.11.      
6.11.      
7.11.      
8.11.      
9.11.      
10.11. Karlovy Vary Podzimní turnaj mládeže *2004 a mladší
11.11. 2. kolo KP: ŠK KV A - Baník Sokolov, KS: ŠK KV C - KŠ Tietz F výběr
12.11.      
13.11.      
14.11. Kovářská 10.-17.11.     Most 14.-18.11. Polofinále MČR H18,H20, finále MČR D18 Mistrovství Čech D,H 8-10 Jenda, Blanka, Standa                                   *2009 a mladší - Adrianka, *2011 a mladší
15.11.
16.11.
17.11.
18.11. Chodov KP2 - 3. kolo Sp. Chodov - ŠK K.Vary B děti jen výjimečně
19.11.      
20.11.      
21.11.      
22.11.      
23.11.      
24.11. Chomutov 2. turnaj GP Ústeckého kraje *2000 a mladší
25.11. 3. kolo KP: Cheb A - ŠK KV A, KS: Cheb C - ŠK KV C výběr
26.11.      
27.11.      
28.11.      
29.11.      
30.11.      
1.12. Teplá 1. část KP mládeže *2004 a mladší
2.12. Karlovy Vary KP2 - 4. kolo ŠK K.Vary B - Global Sokolov děti jen výjimečně
3.12.      
4.12.      
5.12.      
6.12.      
7.12.      
8.12. Postoloprty 1. liga mládeže - 2. část *2002 a mladší - výběr
9.12. 4. kolo KP: ŠK KV A - KŠ Tietz děti ne
10.12.      
11.12.      
12.12.      
13.12.      
14.12.      
15.12.      
16.12. Ostrov KP2 - 5. kolo TJ Ostrov - ŠK K.Vary B děti jen výjimečně
17.12.      
18.12.      
19.12.      
20.12.      
21.12.      
22.12. Praha MČR jednotlivců v bleskovém šachu  
23.12.      
24.12.      
25.12.      
26.12.      
27.12.      
28.12.      
29.12.      
30.12.      
31.12.      
1.1.      
2.1.      
3.1.      
4.1.      
5.1.      
6.1. 5. kolo KP: Nová Role - ŠK KV A - KŠ Tietz C, KS: ŠK KV C volno děti ne
7.1.      
8.1.      
9.1.      
10.1.      
11.1.      
12.1. Chodov KP družstev mládeže - 1. část *2003 a ml., kromě zákl.sestavy 1. ligy
13.1. Habartov KP2 - 6. kolo Habartov B - ŠK K.Vary B děti jen výjimečně
14.1.      
15.1.      
16.1.      
17.1.      
18.1.      
19.1. Buštěhrad 1. liga mládeže - 3. část *2002 a mladší - výběr
20.1.    
21.1.      
22.1.      
23.1.      
24.1.      
25.1.      
26.1. Karlovy Vary KP družstev mládeže - 2. část *2003 a ml., kromě zákl.sestavy 1. ligy
27.1.      
28.1.      
29.1.
30.1.
31.1.
1.2. 30.1.-2.2.předběžný termín Zimní soustředění mládeže *2002 a mladší
2.2.
3.2. 6. kolo KP: ŠK KV A - Fr. Lázně, KS: ŠK KV C - Hroznětín C výběr
4.2.      
5.2.      
6.2.      
7.2.      
8.2.      
9.2. Nové Sedlo 2. část KP mládeže *2004 a mladší
10.2. Karlovy Vary KP2 - 7. kolo ŠK K. Vary B - Cheb B děti jen výjimečně
11.2.      
12.2.      
13.2.      
14.2.      
15.2.      
16.2.      
17.2. 7. kolo KP: Tašovice A - ŠK KV A, KS: Hroznětín B - ŠK KV C výběr
18.2. 18.-22.2. Jarní prázdniny
19.2.
20.2.
21.2.
22.2.
23.2.      
24.2. Hroznětín KP2 - 8. kolo Hroznětín A - ŠK K. Vary B děti jen výjimečně
25.2.      
26.2.      
27.2.      
28.2.      
1.3.      
2.3. Karlovy Vary KP družstev mladších žáků *2007 a mladší
3.3. 8. kolo KP: ŠK KV A - Horní Slavkov, KS: ŠK KV C - Chodov B výběr
4.3.      
5.3.      
6.3.      
7.3.      
8.3.      
9.3. ??? - konkurz Mistrovství ČR H,D 10 - 16                pouze postupující z mistrovství Čech + dívky
10.3.
11.3.
12.3.
13.3.
14.3.
15.3.
16.3.
17.3. Karlovy Vary KP2 - 9.kolo ŠK K. Vary B - Teplá děti jen výjimečně
18.3.      
19.3.      
20.3.      
21.3.      
22.3.      
23.3. Cheb 3. část KP mládeže *2004 a mladší
24.3. 9. kolo KP: Habartov A - ŠK KV A, KS: Nová Role - ŠK KV C výběr
25.3.      
26.3.      
27.3.      
28.3.      
29.3.      
30.3.      
31.3.      
1.4.      
2.4.      
3.4.      
4.4.      
5.4.      
6.4. Chodov KP mládeže v rapid šachu *2005 a mladší + doprovodný turnaj dorostu
7.4. Karlovy Vary 9. kolo KS: ŠK KV C - Aš výběr
8.4.      
9.4.      
10.4.      
11.4.      
12.4.      
13.4. Liberec 1. liga mládeže - 4. část *2002 a mladší - výběr
14.4. Liberec 1. liga mládeže - 4. část *2002 a mladší - výběr
15.4.      
16.4.      
17.4.      
18.4.      
19.4.      
20.4. 18.-22.4. Velikonoční prázdniny  
21.4.
22.4.      
23.4.      
24.4.      
25.4.      
26.4. Karlovy Vary                   26.4.-1.5. (předběžný termín) OPEN Karlovy Vary hráči s 3.VT a výše
27.4.
28.4.
29.4.
30.4.
1.5.
2.5.      
3.5.      
4.5. Chomutov 7. turnaj GP Ústeckého kraje *2000 a mladší
5.5.      
6.5.      
7.5.      
8.5.      
9.5.      
10.5.      
11.5. Karlovy Vary Finále KP mládeže                      prvních 6 z KP mládeže v H12,H14,H16             
12.5.
13.5.      
14.5.      
15.5.      
16.5.      
17.5.      
18.5. Ústí nad Labem Šachový festival pro všechny věkové kategorie
19.5.      
20.5.      
21.5.      
22.5.      
23.5.      
24.5.      
25.5. Mariánská 1. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
26.5.
27.5.      
28.5.      
29.5.      
30.5.      
31.5.      
1.6. ??? - konkurz, ale asi Chrudim Mistrovství ČR družstev starších žáků ("Šachové Zaječice") *2004 a mladší
2.6.
3.6.      
4.6.      
5.6.      
6.6.      
7.6.      
8.6. Mariánská 2. možný termín víkendového soustředění termín a místo bude ještě upřesněno
9.6.
10.6.      
11.6.      
12.6.      
13.6.      
14.6. ??? - konkurz Mistrovství ČR družstev mladších žáků pouze v případě postupu, *2007 a mladší
15.6.
16.6.

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.