Company Logo

Kalendář akcí

květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Přejeme k narozeninám

Žádné události

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Pořádáme finále KP mládeže

O víkendu 11. a 12.5. pořádáme v DDM v Karlových Varech finále krajského přeboru mládeže. V každé z kategorií H16, H14 a H12 do něj postoupilo šest nejlepších hráčů z kvalifikačních turnajů v Teplé, Novém Sedle a Chebu.

Každá kategorie hraje samostatně, tempo hry je 2x 40 minut na partii + 30 s/tah.

Hraje se nejen o titul krajského přeborníka, ale také o postup na mistrovství Čech mládeže: první dva chlapci v kategoriích H12 a H16 a první tři chlapci v kategorii H14 postupují na mistrovství Čech mládeže.

Nasazení, výsledky, pořadí   H12   H14   H16

Startovní čísla hráčů odpovídají pořadí v kvalifikačních turnajích.

 

Průběžné zpravodajství: 

U jednotlivých partií níže je uveden buď výsledek nebo průběžné hodnocení partie:

Hodnocení: kladné číslo – je na tom lépe bílý, záporné číslo – je na tom lépe černý, +1 = pěšec, +3 = figura víc.

1. kolo  9:30    
Tegda Vojtěch  1 - 0 Siegl Robin
Pech Michal  1 - 0  Zálešák Vojtěch
Kodetová Adriana  1 - 0 Dvořák Jan
     
Očenášek Jan  1 - 0 Boček Adam
Špička Petr  1 - 0 Šedá Michaela
Červenka Jakub  1 - 0 Hroch Jiří
     
Kačírek Jakub  1 - 0 Pastierik Šimon
Vojíř Václav  1 - 0 Moura De Andrade Daniel
Ulč Jiří  1 - 0 Tegda Jindřich
     
2. kolo    
Zálešák Vojtěch  0 - 1 Tegda Vojtěch
Kodetová Adriana  0 - 1 Siegl Robin
Dvořák Jan  0 - 1 Pech Michal
     
Šedá Michaela  0 - 1 Očenášek Jan
Červenka Jakub  1 - 0 Boček Adam
Hroch Jiří  0 - 1 Špička Petr
     
Moura De Andrade Daniel  1/2-1/2 Kačírek Jakub
Ulč Jiří 1 - 0  Pastierik Šimon
Tegda Jindřich  0 - 1 Vojíř Václav
     
3. kolo    
Tegda Vojtěch  1 - 0 Dvořák Jan
Siegl Robin  1 - 0 Zálešák Vojtěch
Pech Michal  1 - 0 Kodetová Adriana
     
Očenášek Jan  1 - 0 Hroch Jiří
Boček Adam  0 - 1 Šedá Michaela
Špička Petr  1/2-1/2 Červenka Jakub
     
Kačírek Jakub  1/2-1/2 Tegda Jindřich
Vojíř Václav  1/2-1/2 Ulč Jiří
Pastierik Šimon  0 - 1 Moura De Andrade Daniel
     
4. kolo    
Kodetová Adriana  1- 0 Tegda Vojtěch
Pech Michal  1 - 0 Siegl Robin
Dvořák Jan  1 - 0 Zálešák Vojtěch
     
Červenka Jakub  1/2-1/2 Očenášek Jan
Špička Petr  1 - 0 Boček Adam
Hroch Jiří  1/2-1/2 Šedá Michaela
     
Ulč Jiří  1/2-1/2 Kačírek Jakub
Vojíř Václav  1 - 0  Pastierik Šimon
Tegda Jindřich  0 - 1  Moura De Andrade Daniel
     
5.kolo    
Tegda Vojtěch  1 - 0 Pech Michal
Zálešák Vojtěch  0 - 1 Kodetová Adriana
Siegl Robin  0 - 1 Dvořák Jan
     
Očenášek Jan  1 - 0 Špička Petr
Šedá Michaela 0 - 1  Červenka Jakub
Boček Adam 1 - 0  Hroch Jiří
     
Kačírek Jakub 1 - 0 Vojíř Václav
Moura De Andrade Daniel 1/2-1/2 Ulč Jiří
Pastierik Šimon 0 - 1 Tegda Jindřich

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.