Company Logo

Kalendář akcí

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Přejeme k narozeninám

Žádné události

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

KP mládeže začal v Teplé

20181201 114341

 

Po jednoroční přestávce z důvodu rekonstrukce kulturního domu se první ze tří kvalifikačních turnajů KP mládeže odehrál tuto sobotu opět v Teplé. Ve 4 kategoriích hrálo celkem 42 hráčů a hráček.

Naše výprava byla rekordně velká - 14 členná a z toho více než polovina hráčů byla na svém prvním turnaji.

Nováčci v kategoriích do 10 a do 12 let především sbírali  zkušenosti. Nejlépe si z nich vedli Jaroslav Ugrenovich, Janička Majstrová, Maxim Redka a Alin Gubceac, kteří získali v 7 kolovém turnaji 3,5 bodu. Janička zároveň vybojovala bronzovou medailu v kategorii dívek napříč všemi věkovými kategoriemi.

Zkušenější část výpravy pak už sbírala medaile. Dan Moura de Andrade uhrál v kategorii do 16 let 4,5 bodu a vybojoval bronzovou medaili (2. místo v rámci KP), o stříbro ho připravila prohra v 5. kole v partii, v které měl o figuru víc.

Stříbrnou a bronzovou medaili v kategorii do 14 let získali Péťa Špička (5,5 bodu) a Jára Kodet (5 bodů).

Nejúspěšnější členkou výpravy se stala Adrianka Kodetová, ketrá v kategorii do 12 let porazila všechny kluky a se 100 % bodovým ziskem získala zlatou medaili a zároveň další zlatou medaili za kategorii dívek.

Celková medailová bilance tak zní: 2 zlaté medaile, 1 stříbrná a 3 bronzové.

Druhá část krajského přeboru mládeže se bude hrát v únoru v Novém Sedle.

Kompletní výsledky

Výsledky na chess-results: HD16  HD14  HD12  HD10

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Jak si vedli naši hráči jste mohli sledovat i  v průběhu turnaje:

H16: uzavřený turnaj o 8 účastnících

Dan Moura de Andrade: 1. kolo 1 s Chomou, 2. kolo 0 s Kůsou, 3. kolo 1 se Štefkou, 4. kolo 1 s Kačírkem, 5. kolo 0 s Vojířem, 6. kolo 1/2 s Tegdou, 7. kolo 1 s Ulčem - 4,5 bodu a 3.místo!

 

H14: 10 účastníků 

Péťa Špička: 1. kolo 1 s Mičkou, 2. kolo 1 s Kodetem, 3. kolo 0 s Očenáškem , 4. kolo 1 s Červenkou, 5. kolo 1/2 s Bočkem, 6. kolo 1 s Kratochvílem, 7. kolo 1 se Stehlíkem - 5,5 bodu a 2. místo! 

Jára Kodet: 1. kolo 1 s Bočkem, 2. kolo 0 se Špičkou, 3. kolo 1 se Stehlíkem, 4. kolo 0 s Očenáškem, 5. kolo 1 se Semerádem, 6. kolo 1 s Červenkou, 7. kolo 1 s Mičkou - 5 bodů a 3.místo!

 

H12: 11 účastníků 

Adrianka Kodetová: 1  se Scherbinem, 1 s Dvořákem, 1 s Tegdou, 1 se Sieglem, 1 s Al Khaledem, 1 s Bartošem, 1 s Pechem - 7 bodů a 1. místo !!

Adam Al Khaled: 0 , 1/2, 1, 1, 0, 0, 0 - 2,5 bodu a 10. místo

Míra Bartoš: 0, 1/2, 0, 1, 1,  0, 0 - 2,5 bodu a 9. místo

Kája Nečesaný; 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0 - 1 bod a 11. místo

 

H10: 13 účastníků 

Janička Majstrová 1, 0, 1/2, 0, 1 , 0, 1 - 3,5 bodu a 6. místo

Alin Gubceac 0, 0, 1/2, 1, 1, 0, 1 - 3,5 bodu a 8. místo

Radek Kocour 0, 0, 1/2, 1, 0 , 0, 0 - 1,5 bodu a 12.místo

Tygran Mirzojan 0, 1, 0, 0, 1, 1/2, 0 - 2,5 bodu 10. místo

Maxim Redka 0, 0, 1, 1/2, 1, 1, 0 - 3,5 bodu a 7. místo

Jára Ugrenovich 1/2, 1, 1, 0, 1, 0, 0 - 3,5 bodu a 5.místo 

Jáchym Vajnar 0, 1, 0, 1/2, 0, 0, 0 - 1,5 bodu a 13. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.