Company Logo

Kalendář akcí

prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Přejeme k narozeninám

20 pro 2018
Adolf Pospíšil

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

KP mládeže začal v Teplé

20181201 114341

 

Po jednoroční přestávce z důvodu rekonstrukce kulturního domu se první ze tří kvalifikačních turnajů KP mládeže odehrál tuto sobotu opět v Teplé. Ve 4 kategoriích hrálo celkem 42 hráčů a hráček.

Naše výprava byla rekordně velká - 14 členná a z toho více než polovina hráčů byla na svém prvním turnaji.

Nováčci v kategoriích do 10 a do 12 let především sbírali  zkušenosti. Nejlépe si z nich vedli Jaroslav Ugrenovich, Janička Majstrová, Maxim Redka a Alin Gubceac, kteří získali v 7 kolovém turnaji 3,5 bodu. Janička zároveň vybojovala bronzovou medailu v kategorii dívek napříč všemi věkovými kategoriemi.

Zkušenější část výpravy pak už sbírala medaile. Dan Moura de Andrade uhrál v kategorii do 16 let 4,5 bodu a vybojoval bronzovou medaili (2. místo v rámci KP), o stříbro ho připravila prohra v 5. kole v partii, v které měl o figuru víc.

Stříbrnou a bronzovou medaili v kategorii do 14 let získali Péťa Špička (5,5 bodu) a Jára Kodet (5 bodů).

Nejúspěšnější členkou výpravy se stala Adrianka Kodetová, ketrá v kategorii do 12 let porazila všechny kluky a se 100 % bodovým ziskem získala zlatou medaili a zároveň další zlatou medaili za kategorii dívek.

Celková medailová bilance tak zní: 2 zlaté medaile, 1 stříbrná a 3 bronzové.

Druhá část krajského přeboru mládeže se bude hrát v únoru v Novém Sedle.

Kompletní výsledky

Výsledky na chess-results: HD16  HD14  HD12  HD10

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Jak si vedli naši hráči jste mohli sledovat i  v průběhu turnaje:

H16: uzavřený turnaj o 8 účastnících

Dan Moura de Andrade: 1. kolo 1 s Chomou, 2. kolo 0 s Kůsou, 3. kolo 1 se Štefkou, 4. kolo 1 s Kačírkem, 5. kolo 0 s Vojířem, 6. kolo 1/2 s Tegdou, 7. kolo 1 s Ulčem - 4,5 bodu a 3.místo!

 

H14: 10 účastníků 

Péťa Špička: 1. kolo 1 s Mičkou, 2. kolo 1 s Kodetem, 3. kolo 0 s Očenáškem , 4. kolo 1 s Červenkou, 5. kolo 1/2 s Bočkem, 6. kolo 1 s Kratochvílem, 7. kolo 1 se Stehlíkem - 5,5 bodu a 2. místo! 

Jára Kodet: 1. kolo 1 s Bočkem, 2. kolo 0 se Špičkou, 3. kolo 1 se Stehlíkem, 4. kolo 0 s Očenáškem, 5. kolo 1 se Semerádem, 6. kolo 1 s Červenkou, 7. kolo 1 s Mičkou - 5 bodů a 3.místo!

 

H12: 11 účastníků 

Adrianka Kodetová: 1  se Scherbinem, 1 s Dvořákem, 1 s Tegdou, 1 se Sieglem, 1 s Al Khaledem, 1 s Bartošem, 1 s Pechem - 7 bodů a 1. místo !!

Adam Al Khaled: 0 , 1/2, 1, 1, 0, 0, 0 - 2,5 bodu a 10. místo

Míra Bartoš: 0, 1/2, 0, 1, 1,  0, 0 - 2,5 bodu a 9. místo

Kája Nečesaný; 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0 - 1 bod a 11. místo

 

H10: 13 účastníků 

Janička Majstrová 1, 0, 1/2, 0, 1 , 0, 1 - 3,5 bodu a 6. místo

Alin Gubceac 0, 0, 1/2, 1, 1, 0, 1 - 3,5 bodu a 8. místo

Radek Kocour 0, 0, 1/2, 1, 0 , 0, 0 - 1,5 bodu a 12.místo

Tygran Mirzojan 0, 1, 0, 0, 1, 1/2, 0 - 2,5 bodu 10. místo

Maxim Redka 0, 0, 1, 1/2, 1, 1, 0 - 3,5 bodu a 7. místo

Jára Ugrenovich 1/2, 1, 1, 0, 1, 0, 0 - 3,5 bodu a 5.místo 

Jáchym Vajnar 0, 1, 0, 1/2, 0, 0, 0 - 1,5 bodu a 13. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.