Company Logo

Kalendář akcí

říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Přejeme k narozeninám

15 říj 2018
Jakub Randuška

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Výsledky zápasů 1.ligy mládeže

V tomto článku budou průběžně aktualizovány výsledky jednotlivých zápasů 1. ligy mládeže v Karlových Varech.

 

Kolo 1: 06.10.2018 k 10:00
Družstvo Výs. Družstvo
ŠK Spartak Chodov 2,5 - 3,5 Desko Liberec B
 Kačírek Jakub  0,5-0,5  Blažek Tomáš
 Vojíř Václav  0 - 1  Fotr Michal
 Kotlár Adrian  1 - 0  Blažek Matěj
 Ulč Jiří  1 - 0  Hauser Matthias
 Červenka Jakub  0 - 1  Rygl Jakub
´Pech Michal  0 - 1 Hušková Agáta
Karlovarský šachklub Tietz 1 - 5 TJ Bižuterie Jablonec
 Očenášek Jan  1 - 0  Podzimek Adam
 Tegda Vojtěch  0 - 1  Vltavský Jakub
 Hroch Jiří  0 - 1  Sichrovský Tomáš
 Šedá Michaela   0 - 1   Macháček Jan
 Unger Kurt  0 - 1  Podrazký Jan
 Ungerová Karin  0 - 1  Křelina David
ŠK Karlovy Vary 1,5-4,5 ŠK Slavoj Litoměřice
 Srba Stanislav  0 - 1  Pravda Kryštof
 Beer Jiří  0 - 1  Mašek Daniel
 Moura de Andrade Daniel  0 - 1  Chaloupka Karel
 Beranová Karin  0 - 1  Dvorný Tomáš
 Špička Petr  0,5-0,5  Dunda Andrej
 Kodet Jaromír  1 - 0  Dvorný Matěj
ŠK DDM Postoloprty 0,5-5,5 ŠK Libštát
 Černíček Matyáš  0,5-0,5  Dolenský Filip
 Peroutka Šimon  0 - 1  Macháček Oldřich
 Hrdlička Jan  0 - 1  Harcuba Adam
 Patkólo Michal  0 - 1  Přenosil Julián
 Partyka Jaroslav  0 - 1  Dolenský Štěpán
 Vítek Filip  0 - 1  David Adam
ŠK Teplice 5 - 1 Sokol Buštěhrad
 Šťastný Jakub  1 - 0  Lhotský František
 Škuthan Radek  1 - 0  Popovský Ondřej
 Koval Nikita  0 - 1  Lang David
 Václavík Jan  1 - 0  Kubín Lukáš
 Semová Lada  1 - 0  Hadrava Lukáš
 Burger Jnáš  1 - 0 Švarc Kryštof 
ŠK Spartak Ústí nad Labem 1,5-4,5 Siesta Solution Unichess
 Polanský Adam Luboš  0,5-0,5  Koubová Anna Marie
 Balín Daniel  0 - 1  Mach Petr
 Hong Werner Dan  0 - 1  Husa Daniel
 S\sel František  0 - 1  Procházka Vojtěch
 Toman Jan  1 - 0  Mareš Matěj
 Bureš Karel  0 - 1  Ocelák Jakub
Kolo 2: 06.10.2018 k 15:00
     
Družstvo Výs. Družstvo
TJ Bižuterie Jablonec 4 - 2 ŠK Spartak Chodov
 Podzimek Adam  1 - 0  Kačírek Jakub
 Vltavský Jakub  1 - 0  Vojíř Václav
 Sichrovský Tomáš    0 - 1  Kotlár Adrian
 Macháček Jan  1 - 0  Ulč Jiří
 Podrazký Jan  0,5-0,5  Červenka Jakub
 Křelina David  0,5-0,5  Pech Michal
Desko Liberec B 4 - 2 Karlovarský šachklub Tietz
 Blažek Tomáš  0,5-0,5  Očenášek Jan
 Fotr Michal 1 - 0   Tegda Vojtěch
 Blažek Matěj 1 - 0   Hroch Jiří
 Hauser Matthias  0,5-0,5  Šedá Michaela
 Rýgl Jakub  1 - 0  Unger Kurt
 Hušková Agáta  1 - 0  Ungerová Karin
ŠK Libštát 5 - 1 ŠK Karlovy Vary
 Dolenský Filip  0,5-0,5 Srba Stanislav 
 Macháček Oldřich  1 - 0  Beer Jiří
 Harcuba Adam  1 - 0  Moura de Andrade Daniel
 Přenosil Julián  1 - 0  Beranová Karin
 Dolenský Štěpán  1 - 0  Špička Petr
 David Adam  0,5-0,5  Kodet Jaromír
ŠK Slavoj Litoměřice 4,5 - 1,5 ŠK DDM Postoloprty
 Pravda Kryštof  1 - 0  Černíček Matyáš
 Mašek Daniel 0,5-0,5  Peroutka Šimon
 Chaloupka Karel  1 - 0  Hrdlička Jan
 Dvorný Tomáš 0 - 1   Patkólo Michal
 Dunda Andrej  1 - 0  Partyka Jaroslav
 Dvorný Matěj  1 - 0  Vítek Filip
Siesta Solution Unichess 5 - 1 ŠK Teplice
 Koubová Anna Marie  1 - 0  Šťastný Jakub
 Mach Petr  1 - 0  Škuthan Radek
 Husa Daniel 1/2-1/2   Koval Nikita
 Procházka Vojtěch  1 - 0  Václavík Jan
 Mareš Matěj  1/2-1/2  Semová Lada
 Ocelák Jakub  1 - 0  Češpiva Jakub
Sokol Buštěhrad 3 - 3 ŠK Spartak Ústí n.L.
 Lhotský František  0 - 1  Polanský Adam Luboš
 Popovský Ondřej  0 - 1  Balín Daniel
 Lang David  0 - 1  Hong Werner Dan
 Kubín Lukáš  1 - 0  Toman Jan
 Tvaroh Vítězslav   1 - 0   Bureš Karel
 Švarc Kryštof  1 - 0  Vondra Aleš
Kolo 3: 07.10.2018 k 9:00
Družstvo Výs. Družstvo
ŠK Spartak Chodov 2,5-3,5 Sokol Buštěhrad
 Kačírek Jakub  0 - 1  Lhotský František
 Vojíř Václav  0 - 1  Popovský Ondřej
 Kotlár Adrian  0,5-0,5 Kubín Lukáš
 Ulč Jiří  0,5-0,5  Hadrava Lukáš
 Červenka Jakub  1 - 0  Tvaroh Vítězslav
 Pech Michal  0,5-0,5  Švarc Kryštof
Karlovarský šachklub Tietz 0 - 6 Siesta Solution Unichess
 Očenášek Jan   0 - 1 Koubová Anna Marie 
 Tegda Vojtěch  0 - 1  Mach Petr
 Hroch Jiří  0 - 1  Husa Daniel
 Šedá Michaela  0 - 1  Procházka Vojtěch
 Unger Kurt  0 - 1  Mareš Matěj
 Ungerová Karin  0 - 1  Ocelák Jakub
ŠK Karlovy Vary 2 - 4 Desko Liberec B
 Srba Stanislav  1 - 0  Blažek Tomáš
 Beranová Karin  0 - 1  Fotr Michal
 Špička Petr  1 - 0  Blažek Matěj
 Kodet Jaromír 0 - 1   Hauser Matthias
 Pastierik Šimon  0 - 1  Rygl Matěj
 Kodetová Adriana  0 - 1  Hušková Agáta
ŠK DDM Postoloprty 3 - 3 TJ Bižuterie Jablonec
 Černíček Matyáš 1 - 0   Podzimek Adam
 Peroutka Šimon 1 - 0   Vltavský Jakub
 Hrdlička Jan 1 - 0   Sichrovský Tomáš
 Patkólo Michal 0 - 1  Macháček Jan
 Partyka Jaroslav  0 - 1   Podrazký Jan
 Vítek Filip  0 - 1  Křelina David
ŠK Teplice 5 - 1 ŠK Slavoj Litoměřice
 Šťastný Jakub 1 - 0   Pravda Kryštof
 Škuthan Radek  1 - 0  Mašek Daniel
 Koval Nikita  0,5-0,5  Chaloupka Karel
 Václavík Jan  0,5-0,5  Vydra Martin
 Semová Lada  1 - 0  Dunda Andrej
 Burger Jonáš  1 - 0  Dvorný Matěj
ŠK Spartak Ústí nad Labem 1 - 5 ŠK Libštát
Balín Daniel  0,5-0,5  Dolenský Filip
 Hong Werner Dan  0 - 1  Macháček Oldřich
 Sysel František   0 - 1  Harcuba Adam
 Toman Jan   0 - 1  Přenosil Julián
 Bureš Karel 0,5-0,5   Dolenský Štěpán
 Vondra Aleš  0 - 1  David Adam
Kolo 4: 07.10.2018 k 14:00
Družstvo Výs. Družstvo
Karlovarský šachklub Tietz 1,5-4,5 ŠK Spartak Chodov
 Očenášek Jan 0,5-0,5  Kačírek Jakub
 Tegda Vojtěch  0,5-0,5  Vojíř Václav
 Hroch Jiří  0 - 1  Kotlár Adrian
 Šedá Michaela  0,5-0,5  Ulč Jiří
 Unger Kurt  0 - 1  Červenka Jakub
 Ungerová Karin  0 - 1  Pech Michal
ŠK DDM Postoloprty 3 - 3 ŠK Karlovy Vary
 Černiček Matyáš  0 - 1  Srba Stanislav
 Peroutka Šimon  1 - 0  Beranová Karin
 Hrdlička Jan  1 - 0  Špička Petr
 Patkolo Michal  0 - 1  Kodet Jaromír
 Partyka Jaroslav  1- 0  Pastierik Šimon
 Vítek Filip  0 - 1  Kodetová Adriana
ŠK Spartak Ústí n.L. 1,5 -4,5 ŠK Teplice
 Balín Daniel  1 - 0  Šťastný Jakub
 Sysel František  0 - 1  Škuthan Radek
 Toman Jan 0,5-0,5   Koval Nikita
 Bureš Karel 0 - 1   Václavík Jan
 Vondra Aleš  0 - 1  Semová Lada
 xxx  0 - 1 K Češpiva Jakub
Sokol Buštěhrad 2 - 4 Siesta Solution Unichess
 Lhotský František 1 - 0  Koubová Anna Marie
 Popovský Ondřej  0 - 1   Mach Petr
 Lang David  0,5-0,5  Husa Daniel
 Hadrava Lukáš  0 - 1  Procházka Vojtěch
 Tvaroh Vítězslav 0,5-0,5   Mareš Matěj
 Švarc Kryštof  0 - 1  Ocelák Jakub
ŠK Slavoj Litoměřice 3 - 3 ŠK Libštát
 Pravda Kryštof 1 - 0  Dolenský Filip
 Mašek Daniel  0,5-0,5  Macháček Oldřich
 Chaloupka Karel 1- 0   Harcuba Adam
 Dvorný Tomáš  0,5-0,5  Přenosil Julián
 Dunda Andrej  0 - 1  Dolenský Štěpán
 Dvorný Matěj  0 - 1  David Adam
Desko Liberec B 1,5 - 4,5 TJ Bižuterie Jablonec
 Blažek Tomáš  0 - 1  Podzimek Adam
 Fotr Michal  0,5-0,5  Vltavský Jakub
 Blažek Matěj  0 - 1  Sichrovský Tomáš
 Hauser Matthias  0 - 1  Macháček Jan
 Rygl Jakub  0,5-0,5  Podrazký Jan
 Hušková Agáta  0,5-0,5  Křelina David

 

 

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.