Company Logo

Kalendář akcí

květen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Přejeme k narozeninám

Žádné události

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Péťa a Jára postoupili na Mistrovství Čech

IMG 0146

  

Ve dnech 12.-13.5.se hrálo v Chodově finále krajského přeboru mládeže v kategoriích H12, H14 a H16.

Jednotlivé kategorie hrály samostatné uzavřené 5 kolové turnaje pro šest nejlepších ze základní části KP.

Náš klub při neúčasti Jirky Beera zastupovala čtveřice hráčů: Dan Moura de Andrade v kategorii H16, Šimon Pastierik v kategorii H12 a Jára Kodet a Péťa Špička v kategorii H12.

Nejúspěšnější jsme byli v nejmladší kategorii do 12 let: Péťa Špička ztratil v 1. kole půl bodu, ale poté už nezaváhal, všechny partie přesvědčivě vyhrál a se ziskem 4,5 bodu se stal krajským přeborníkem. Jára Kodet rozehrál turnaj výborně, ale dvě prohry 2. den, když s Kubou Červenkou nevyužil vyhrané pozice, znamenaly konečný zisk 3 bodů a 3. místo, které mu ale také zajišťuje postup na mistrovství Čech.

V prostřední kategorii do 14 let měl naopak Šimon Pastierik špatný 1. den, ale 2. den se rozehrál a se ziskem 2 bodů obsadil 4. místo, přičemž o tom, že nezískal bronzovou medaili, rozhodlo až poslední pomocné hodnocení – horší pořadí v základní části KP. Krajským přeborníkem se stal Jindra Tegda z KŠ Tietz.

V nejstarší kategorii do 16 let Dan Moura de Andrade až do úplného konce turnaje bojoval o postup, prohru ze 3. kola už ale nedokázal dohnat – v obou nedělních partiích bojoval o výhru, ale obě nakonec skončily v koncovkách remízou. V turnaji tak obsadil 4. místo a pro mistrovství Čech je 1. náhradníkem. Turnaj vyhrál Kuba Kačírek z Teplé.

Mistrovství Čech v kategoriích HD12, HD14 a HD16 se bude hrát ve dnech 27.10.-3.11. v Harrachově.

 

Výsledky

Výsledky na chess-results

 

Kategorie H12

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo 1 2 3 4 5 6 Body PH 1 PH 2
1 2 Špička Petr 1335 ŠK Karlovy Vary   1 1 1 ½ 1 4,5 9,8 0
2 3 Červenka Jakub 1374 ŠK Spartak Chodov 0   1 1 1 1 4 6,5 0
3 1 Kodet Jaromír 1396 ŠK Karlovy Vary 0 0   1 1 1 3 3,5 0
4 6 Hroch Jiří 1124 Karlovarský šachklub Tietz 0 0 0   1 1 2 1,5 0
5 5 Pech Michal 1363 ŠK Spartak Chodov ½ 0 0 0   1 1,5 2,3 0
6 4 Tegda Vojtěch 1300 Karlovarský šachklub Tietz 0 0 0 0 0   0 0 0

 

Kategorie H14 

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo 1 2 3 4 5 6 Body PH 1 PH 2
1 2 Tegda Jindřich 1442 Karlovarský šachklub Tietz   1 1 1 1 1 5 10 0
2 1 Vojíř Václav 1544 ŠK Spartak Chodov 0   1 1 1 1 4 6 0
3 3 Kurčík Jan 1298 ŠK Spartak Chodov 0 0   0 1 1 2 2 1
  5 Pastierik Šimon 1149 ŠK Karlovy Vary 0 0 1   0 1 2 2 1
  6 Orava Tomáš 1092 ŠK Spartak Chodov 0 0 0 1   1 2 2 1
6 4 Wildhaber Tomáš 1188 ŠK Spartak Chodov 0 0 0 0 0   0 0 0

 

Kategorie H16

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo 1 2 3 4 5 Body PH 1 PH 2
1 1 Kačírek Jakub 1559 TJ Sokol Teplá   1 1 ½ 1 3,5 5,75 0
2 2 Očenášek Jan 1422 Karlovarský šachklub Tietz 0   ½ ½ 1 2 2,75 0,5
  3 Kotlár Adrian 1291 ŠK Global Sokolov 0 ½   ½ 1 2 2,75 0,5
4 4 Moura De Andrade Daniel 1546 ŠK Karlovy Vary ½ ½ ½   0 1,5 3,75 0
5 5 Ulč Jiří 1265 ŠK Spartak Chodov 0 0 0 1   1 1,5 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.