Company Logo

Kalendář akcí

prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Přejeme k narozeninám

20 pro 2018
Adolf Pospíšil

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Extraliga a 1. liga mládeže vrcholí

Extraliga mládeže vrcholí tento víkend ve Vlachovicích u Nového Města na Moravě. Na místě se potká všech 16 družstev hrajících tuto soutěž.

První čtyři družstva ze skupiny západ i východ čeká finále A, zbývající čtyři družstva z obou skupin finále B, přičemž výsledky´již odehraných vzájemných zápasů se započítávají. 

Naše družstvo čeká finále B, do kterého vstupuje se 3 body získanými výhrou s Oázou Praha a k tomu máme dvě prohry (České Budějovice a Říčany). Po spojení s družstvy ze skupiny východ nám zatím patří 5. místo a cíl je jasný - boj o udržení v soutěži.

Čekají nás tito soupeři ze skupiny východ:

4. kolo - pátek 16:00: ŠK AD Jičín - ŠK Karlovy Vary

5. kolo - sobota 8:30: ŠK Karlovy Vary - SK Slavia Orlová

6. kolo - sobota 14:30: ŠK Staré Město - ŠK Karlovy Vary

7. kolo - neděle 8:30: ŠK Karlovy Vary - ŠK Kuřim

Do 1. ligy sestupují poslední 4 družstva.

 

Výsledky

Pořadí po 3 kolech:

PDružstvoHSZ+=-BSkV
1 Klub Šachistů Říčany 1925   3 3 0 0 9 12.5 11
2 ŠA VŠTE České Budějovice   3 2 0 1 6 10.5 9
3 SK Slavia Orlová   3 1 2 0 5 12.0 10
4 ŠK Staré Město   3 1 2 0 5 9.5 6
5 ŠK Karlovy Vary   3 1 0 2 3 8.0 6
6 ŠK AD Jičín   3 1 0 2 3 6.5 4
7 ŠK Kuřim   3 0 2 1 2 8.0 5
8 PROMAT OAZA Praha   3 0 0 3 0 5.0 4

 

Také 1. liga mládeže končí tento víkend posledními 3 koly. Všech 12 družstev se potká v Ústí nad Labem.

Naše B družstvo je v průběžné tabulce na 10. místě a jedeme také bojovat o udržení.

Náš program:

Sobota 10:00 - Bižuterie Jablonec - ŠK Karlovy Vary B

Sobota cca 15:00 – ŠK Karlovy Vary B - Spartak Ústí nad Labem A

Neděle 9:00 – Spartak Ústí nad Labem - ŠK Karlovy Vary B

 

Výsledky

Pořadí po 8 kolech:

PDružstvoHSZ+=-BSkV
1 1.Novoborský ŠK   8 8 0 0 24 43.0 41
2 Spartak Ústí n.L. A   8 7 0 1 21 31.5 27
3 Slavoj Litoměřice   8 6 1 1 19 32.5 29
4 ŠK Libštát   8 4 2 2 14 28.0 25
5 Sokol Buštěhrad A   8 4 2 2 14 25.0 22
6 ŠK Teplice   8 4 0 4 12 24.5 21
7 TJ Bižuterie Jablonec   8 2 2 4 8 21.5 14
8 Sokol Buštěhrad B   8 1 4 3 7 20.5 18
9 ŠK Chodov   8 2 1 5 7 19.0 17
10 ŠK Karlovy Vary B   8 1 2 5 5 17.0 16
11 ŠK Praha Smíchov   8 1 1 6 4 15.5 13
12 Spartak Ústí n.L. B   8 0 1 7 1 10.0 6

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.