Company Logo

Kalendář akcí

leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Přejeme k narozeninám

Žádné události

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Medaile z 1. části KP mládeže

V sobotu 9.12. jsme pořádali v DDM 1. část KP mládeže. Na startu se sešlo celkem 54 mladých šachistů a šachistek z 9 klubů a kroužků - 13 v kategorii do 10 let, 20 v kategorii do 12 let, 14 v kategorii do 14 let a 7 v kategorii do 16 let. Každá kategorie hrála samostatný turnaj.

A jak se nám v domácím prostředí dařilo? Naši hráči získali 2 zlaté a 3 stříbrné medaile.

Kategorii H10 ovládl bez ztráty bodu Vláďa Veverka z Mostu. Adrianka Kodetová skončila na 3. místě, v rámci kraje 2. Stejný počet bodů, ale lepší pomocné hodnocení, měl Kuba Očenášek z KŠ TIetz, který tak skončil celkově 2., 1 v rámci krajského přeboru. Bronzovou medaili za 3. místo v kraji bral Honzík Váňa z KŠ Tietz.

Nejúspěšnější jsme byli v kategorii H12. Zlatou medaili suverénně s plným počtem bodů získal Péťa Špička a 2. za ním skončil Jára Kodet se ziskem 5,5 bodu a půlbodovým náskokem na 3. Kubu Červenku z Chodova. Další dva naši hráči odehráli svůj první turnaj, Ríša Němejc skončil 17. s 2 body Maxim Trofimčuk 20. s 1 bodem. Kategorii vyhrál Vašek Vojíř z Chodova, 2. byl Jindra Tegda z KŠ Tietz a 3. Tomáš Wildhaber z Chodova.

V kategorii H14 jsme měli při Šimonovo nepřítomnosti zastoupení jen v podobě dvou nezkušených hráčů, Honza Hegr získal 1,5 bodu (10. místo) a Marko Dellamaria 0,5 bodu (14. místo).

V kategorii H16 hrálo jen 7 hráčů, s přehledem nakonec zvítězil Kuba Kačírek z Teplé, druhý s jednobodovou ztrátou byl náš Jirka Beer a stejný počet bodů měl třetí Honza Očenášek z KŠ Tietz, jen bramborová medaile nakonec zbyla na druhého našeho hráče Dana Mouru de Andrade.

V kategorii dívek získaly Adrianka Kodetová a Míša Šedá obě 5 bodů a o držitelce poháru a zlaté medaile tak rozhodovala doplňková vzájemná partie, v které vyhrála naše hráčka a rozšířila tak svojí medailovou sbírku z tohoto turnaje. Doplňující vzájemná partie rozhodla i o 3. místě Aničky Švehlákové z Nové Role.

Krajský přebor bude pokračovat v únoru v Novém Sedle.

Konečné výsledky v xls

Konečné výsledky (chess results)

 

 

 
Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.