Company Logo

Kalendář akcí

duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Nejbližší události

20 dub 2018
Extraliga a 1. liga mládeže
21 dub 2018
Extraliga a 1. liga mládeže
22 dub 2018
Extraliga a 1. liga mládeže
26 dub 2018
OPEN Karlovy Vary 2018

Přejeme k narozeninám

Žádné události

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Extraliga v Praze, 1. liga ve Varech

Tato sobota je rezervována pro pokračování republikových soutěží družstev mládeže. 

Naše A družstvo v Extralize jede do Prahy na zápas s TJ Kobylisy, proti silnějšímu soupeři nemáme co ztratit a můžeme se pokusit překvapit. Kobylisy jsou po 4 kolech na 3. místě, nám patří 7. místo.

1. liga mládeže má na programu 5. a 6. kolo a naše B družstvo se v domácí prostředí utká se Sokolem Buštěhrad A a B. Cílem je porazit B družstvo Buštěhradu, čímž bychom se značně přiblížili k záchraně v 1. lize. V průběžném pořadí je naše družstvo na 8. místě, Sokol Buštěhrad A je 6. (ale má za sebou dvě nejsilnější družstva soutěže), Sokol Buštěhrad B je zatím 10.

 

Extraliga

5. kolo 10:00

 

TJ Kobylisy ŠK Karlovy Vary
Slovák Kilián (Z) 2253F 1/2 - 1/2 2062F Špreňar Petr (Z ml)
Pařízek Vojtěch (Z) 2138F 1 - 0 1877F Špička Jan (Z)
Brejník Gustav (Z,H) 1909F 1 - 0 1915F Brunová Blanka (Z D)
Kubát Martin 1898F 1 - 0 1731F Srba Stanislav (Z)
Skýpala Ondřej (Z sm) 1855F 1/2 - ½ 1799F Hlavina Matouš (Z H s)
Dolejš Jakub (Z ml) 1376F 1 - 0 1510F Beer Jiří (Z ml)
5 : 1

 

1. liga

5. kolo: 10:00 ŠK Karlovy Vary B – Sokol Buštěhrad A  2:4

 Spartak Chodov - Sokol Buštěhrad B 3,5:2,5

ŠK Karlovy Vary B Sokol Buštěhrad A
Růžička Filip (Z,H,m) 1605F 0 - 1 Soukup Jiří (Z) 1671F
Beranová Karin (Z,d) 1476F 0 - 1 Popovský Ondřej (Z,m) 1584F
Kodet Jaromír (Z,sm) 1341F 0 - 1 Lhotský František (Z) 1525F
Moura De Andrade Daniel (Z,m) 1438F 1 - 0 Švarc Kryštof (Z,sm) 1321N
Špička Petr (Z,sm) 1207N 1 - 0 Belčenko Alexandr (Z) 1109N
Pastierik Šimon (Z,m) 1152N 0 - 1 Mezera Matěj 1607F
2 : 4

 

 

6. kolo: 15:45 Sokol Buštěhrad B – ŠK Karlovy Vary B 3:3

 Sokol Buštěhrad A - ŠK Spartak Chodov 3,5:2,5

Sokol Buštěhrad B ŠK Karlovy Vary B
Beneš Matěj (Z,H) 1387F 1 - 0 1605F Růžička Filip (Z,H,m)
Mošovský Jakub (Z,m) 1350N 0 - 1 1476F Beranová Karin (Z,d)
Kubín Lukáš (Z,m) 1264N 1 - 0 1341F Kodet Jaromír (Z,sm)
Hadrava Lukáš (Z,m) 1248N 0 - 1 1438F Moura De Andrade Daniel (Z,m)
Tvaroh Vítězslav (Z,m) 1203N 1 - 0 1207N Špička Petr (Z,sm)
Cába Adam (Z,sm) 1096N 0 - 1 1152N Pastierik Šimon (Z,m)
3 : 3

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.