Company Logo

Kalendář akcí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Nejbližší události

20 led 2018
Extraliga a 1. liga mládeže
28 led 2018
2. liga
29 led 2018
Zimní olympiáda mládeže 29.1.-1.2.
01 úno 2018
1.-3.2. Zimní soustředění mládeže

Přejeme k narozeninám

15 led 2018
Blanka Brunová

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Mistrovství v Harrachově a v Kovářské

Kategorie do 12-16 let už mají své mistrovství za sebou a nyní přichází ke slovu ti mladší a starší: v tomto týdnu se konají hned dvě další mistrovství mládeže - polofinále MČR juniorů kategorií H18 a H20 + mistrovství ČR juniorek kategorií H18 a H20 se hraje od neděle do soboty v Kovářské v Krušných horách, mistrovství Čech v kategoriích do 8 a 10 let se bude hrát od středy do neděle v Harrachově.

Kovářské náš klub reprezentují Jenda Špička v kategorii H18 a Blanka Brunová v kategorii D18, jsou zároveň jedinými zástupci Karlovarského kraje.

Jenda je mezi 66 hráči (H18 a H20 dohromady) nasazený jako 45. Blanka je mezi 27 hráčkami nasazená jako 5., 3. v rámci dívek do 18 let. Je tak jasné, že její ambicí je bojovat o medaile, Jendovo cíl je umístění do 15. místa.

Po 2 kolech má Blanka 1,5 bodu (průměr ela soupeřek 1772) a Jenda 1 bod (2 remízy s hráči s průměrným elem 2151).

Časový plán mistrovství:

  1. kolo      12.11.2017         14:30

  2. kolo       13.11.2017          14:30

  3. kolo       14.11.2017          08:30

  4. kolo       14.11.2017          15:00

  5. kolo       15.11.2017          14:30

  6. kolo       16.11.2017          08:30

  7. kolo       16.11.2017          15:00

  8. kolo       17.11.2017          14:30

  9. kolo       18.11.2017          08:30

Partie se hrají tempem 90 minut / 40 tahů + 15 minut do konce partie + 30 vt./tah od začátku partie.

Stránky pořadatele

Výsledky

Online přenos 10 partií

 

Harrachově budeme mít jednu zástupkyni – Adrianka Kodetová bude bojovat v kategorii dívek do 10 let, která hraje společný turnaj s chlapci do 10 let. Do turnaje je přihlášených 64 hráčů, z našeho kraje startují ještě Vojta Tegda z KŠ Tietz a Michal Pech z Chodova. Adrianka je nasazená jako 47., z 18 dívek je nasazená jako 13. Čeká jí těžký přechod z kategorie do 8 let do této vyšší věkové kategorie hrané pomalejším tempem a se zápisem a je proto jasné, že letošní ročník je hlavně přípravou na rok příští.

Časový plán mistrovství:

  1. kolo      15.11.2017         09:30

  2. kolo       15.11.2017          14:30

  3. kolo       16.11.2017          09:00

  4. kolo       16.11.2017          14:30

  5. kolo       17.11.2017          09:00

  6. kolo       17.11.2017          14:30

  7. kolo       18.11.2017          09:00

  8. kolo       18.11.2017          14:30

  9. kolo       19.11.2017          08:30

Partie se hrají tempem 90 minut + 30 sekund na tah pro každého hráče.

Výsledky

Online přenos z prvních 12 šachovnic

 

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.