Company Logo

Kalendář akcí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Nejbližší události

20 led 2018
Extraliga a 1. liga mládeže
28 led 2018
2. liga
29 led 2018
Zimní olympiáda mládeže 29.1.-1.2.
01 úno 2018
1.-3.2. Zimní soustředění mládeže

Přejeme k narozeninám

15 led 2018
Blanka Brunová

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

První extraligový a prvoligový sraz

p4231570foto Vetruse

Takhle jsme v 1. lize v sezóně 2013/2014 začínali a takhle jsme se zlatými medailemi na krku v sezóně 2016/2017 skončili

7. a 8. října přichází dlouho očekávané dny - naše A družstvo se poprvé v historii představí v extralize mládeže a B družstvo jede sbírat zkušenosti v 1. lize mládeže stejně jako jejich starší spoluhráči před 4 lety. 

Pořadatelem extraligového srazu pro 8 družstev skupiny západ jsme my, hraje se v LH Mánes, a tak se můžete přijít podívat na nejlepší mládežníky naší republiky.

Čekají nás tyto zápasy:

1. kolo 07.10.2017 v 11.00: Desko Liberec - ŠK Karlovy Vary

2. kolo 07.10.2017 v 15.30: ŠK Karlovy Vary - PROMAT OAZA Praha

3. kolo 08.10.2017 v 08.00: ŠA VŠTE České Budějovice - ŠK Karlovy Vary

4. kolo 08.10.2017 v 13.00: ŠK Karlovy Vary - Klub Šachistů Říčany 1925

 

1. liga začíná v Litoměřicích a naše B družstvo čekají tyto soupeři:

1. kolo 07.10.2017 v 10:00: Slavoj Litoměřice    

2. kolo 07.10.2017 v 15:00: ŠK Praha - Smíchov

3. kolo 08.10.2017 v 9:00: ŠK Libštát

4. kolo 08.10.2017 ve 14:00: Spartak Chodov

Výsledky:

1. liga

 1. kolo

ŠK Karlovy Vary B Slavoj Litoměřice
Růžička Filip (Z,H,m) 1605F 0 - 1 1915F Koubová Anna Marie (Z,H,d)
Kodet Jaromír (Z,sm) 1341F 0 - 1 1708F Pravda Kryštof (Z)
Moura De Andrade Daniel (Z,m) 1438F 1 - 0 1479F Chaloupka Karel (Z)
Špička Petr (Z,sm) 1207N 1 - 0 1159N Šinkmajer Adam (Z)
Meduna Filip (sm) 1100N 0 - 1 1445F Dvorný Tomáš (Z,m)
Moura De Andrade Ian (sm) 1100N 0 - 1 1378N Dunda Andrej (m)
  2 : 4  
2. kolo
ŠK Praha Smíchov ŠK Karlovy Vary B
Hrbek Tomáš (Z,m) 1508F 1 - 0 1605F Růžička Filip (Z,H,m)
Táborovec Vladimír (Z) 1437F 0 - 1 1341F Kodet Jaromír (Z,sm)
Hrabě Vojtěch (Z,sm) 1246F 0 - 1 1438F Moura De Andrade Daniel (Z,m)
Schula Vojtěch (Z,sm) 1250N 0 - 1 1207N Špička Petr (Z,sm)
Otmar Antonín 1110N 1 - 0 1100N Meduna Filip (sm)
Mores Antonín (sm) 1100N 0 - 1 1100N Moura De Andrade Ian (sm)
  2 : 4  

 3. kolo

ŠK Karlovy Vary B ŠK Libštát
Růžička Filip (Z,H,m) 1605F 0 - 1 1486F Macháček Oldřich (Z)
Kodet Jaromír (Z,sm) 1341F 0 - 1 1516F Dolenský Štěpán (Z)
Moura De Andrade Daniel (Z,m) 1438F 0 - 1 1483F Stejskal Michal (Z,H,m)
Špička Petr (Z,sm) 1207N 0 - 1 1483F Říha Martin (Z)
Meduna Filip (sm) 1100N 0 - 1 1477F Dolenský Filip (sm)
Moura De Andrade Ian (sm) 1100N 0 - 1 1399F David Adam (sm)
  0 : 6  
 4. kolo
ŠK Chodov ŠK Karlovy Vary B
Randák Richard (Z) 1454F 0 - 1 1605F Růžička Filip (Z,H,m)
Očenášek Jan (Z,Hsm) 1608F 1 - 0 1341F Kodet Jaromír (Z,sm)
Ulč Jiří (Z,m) 1239F 0 - 1 1438F Moura De Andrade Daniel (Z,m)
Červenka Jakub (Z,sm) 1370F 0 - 1 1207N Špička Petr (Z,sm)
Wildhaber Tomáš (sm) 1277F 1 - 0 1100N Meduna Filip (sm)
Lukeš Martin (m) 1120N 1 - 0 1100N Moura De Andrade Ian (sm)
  3 : 3    
 
Extraliga
1. kolo 
Desko Liberec ŠK Karlovy Vary
Liška Jiří (Z H) 2241F ½ - ½ 2024F Špreňar Petr (Z ml)
Viták Jiří (Z) 2071F 1 - 0 2015F Špička Jan (Z)
Sýkora Marek (Z) 2041F 1 - 0 1894F Brunová Blanka (Z D)
Hung Do (Z) 1757F 1 - 0 1964F Srba Stanislav (Z)
Brůna Matouš (Z sm) 1400F 0 - 1 1780F Hlavina Matouš (Z H s)
Finěk Václav (Z sm) 1409F ½ - ½ 1609F Beer Jiří (Z ml)
  4 : 2  
 2. kolo
ŠK Karlovy Vary PROMAT OAZA Praha
Špreňar Petr (Z ml) 2024F ½ - ½ 2201F Jelínek Michal (Z)
Špička Jan (Z) 2015F 0 - 1 1903F Němcová Karin (Z D)
Brunová Blanka (Z D) 1894F 1 - 0 1775F Lhotský Zdeněk (Z)
Srba Stanislav (Z) 1964F 0 - 1 1700F Lhotská Anna (Z D s)
Hlavina Matouš (Z H s) 1780F 1 - 0 1457F Svačina Tobiáš (sm)
Beer Jiří (Z ml) 1609F 1 - 0 1360N Matej Erik (sm)
  :    
3. kolo
ŠA VŠTE České Budějovice ŠK Karlovy Vary
Kotál Václav (Z) 2044F 1 - 0 2024F Špreňar Petr (Z ml)
Novák Martin (Z) 1948F ½ - ½ 2015F Špička Jan (Z)
Rolinek Dominik (Z) 1917F ½ - ½ 1894F Brunová Blanka (Z D)
Hosnedl Matyáš (Z ml) 1721F 1 - 0 1964F Srba Stanislav (Z)
Rolinková Lucie (Z D m) 1515F 0 - 1 1780F Hlavina Matouš (Z H s)
Bauer Václav (ml) 1498F 1 - 0 1609F Beer Jiří (Z ml)
  4 : 2  
 
4. kolo 
ŠK Karlovy Vary Klub Šachistů Říčany 1925
Špreňar Petr (Z ml) 2024F 1 - 0 1987F Vystrčil Martin (Z)
Špička Jan (Z) 2015F 1 - 0 1953F Otruba Marek (Z)
Brunová Blanka (Z D) 1894F 0 - 1 1997F Rastočný Josef (Z H)
Srba Stanislav (Z) 1964F 0 - 1 1879F Novotný Martin (Z ml)
Hlavina Matouš (Z H s) 1780F ½ - ½ 1838F Civín Dominik (Z)
Beer Jiří (Z ml) 1609F 0 - 1 1885F Vilímová Julie (Z D)
  :  

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.