Company Logo

Kalendář akcí

září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Nejbližší události

30 zář 2017
Karlovarský čtyřlístek
07 říj 2017
Extraliga a 1. liga mládeže
08 říj 2017
Extraliga a 1. liga mládeže
15 říj 2017
2. liga a KP2

Přejeme k narozeninám

Žádné události

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Pořádáme finále KP mládeže

Finále se hraje o víkendu 13. a 14.5. v DDM V Karlových Varech. V každé z kategorií H16, H14 a H12 postoupilo do finále šest nejlepších hráčů z kvalifikačních turnajů v Teplé, Novém Sedle a Chebu.

Startovní listiny a průběžné výsledky na chess-results

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po sobotních třech kolech je na čele kategorie H12 Péťa Špička s jednobodovým náskokem na Honzu Očenáška, v kategorii H14 vede dvojice Jan Kurčík a Dan Moura de Andrade se 2,5 body a v kategorii H16 je zatím 1. Standa Srba, půl bodu ztrácí Péťa Špreňar. Rozhodovat o konečném pořadí ale budou až poslední dvě nedělní kola.

Rozlosování turnaje a průběžné výsledky:

Hodnocení v průběhu partie: kladná hodnota = bílý je na tom lépe, záporná hodnota = černý je na tom lépe. Orientačně: pěšec víc = +1, figura víc =+3.  Po skončení partie zapsán výsledek partie.

1. kolo
H16 H14 H12
Špreňar - Kotlár  1 - 0 Kačírek - Kurčík 0 - 1 Očenášek - Wildhaber  1 - 0
Kůsa – Matějka  1 - 0 Moura de Andrade – Pastierik 1 - 0 Špička - Kodet  1 - 0
Srba – Beer  1 - 0 Ulč – Tegda  1/2-1/2 Červenka - Šedá  1 - 0
2. kolo  11:35
H16 H14 H12
Matějka – Špreňar  0 - 1 Pastierik – Kačírek  0 - 1 Kodet - Očenášek  1/2-1/2
Srba - Kotlár  1 - 0 Ulč – Kurčík  0 - 1 Červenka - Wildhaber 1/2-1/2
Beer – Kůsa  0 - 1 Tegda – Moura de Andrade  0 - 1 Šedá - Špička  0 - 1
3. kolo 14:00 
H16 H14 H12
Špreňar – Beer  1/2-1/2  Kačírek – Tegda  1 - 0 Očenášek – Šedá  1/2-1/2
Kotlár - Matějka  1 - 0 Kurčík – Pastierik  1/2-1/2 Wildhaber - Kodet  0 - 1
Kůsa – Srba  0 - 1 Moura de Andrade – Ulč  1/2-1/2 Špička - Červenka  1 - 0
4. kolo 9:30 
H16 H14 H12
Srba – Špreňar  0 - 1 Ulč – Kačírek  1 - 0 Červenka – Očenášek  0 - 1
Kůsa - Kotlár  1- 0 K Moura de Andrade – Kurčík  1 - 0 Špička - Wildhaber 1/2-1/2
Beer – Matějka  1- 0 Tegda – Pastierik 1/2-1/2 Šedá - Kodet  0 - 1
5. kolo 12:05 
H16 H14 H12
Špreňar – Kůsa  1/2-1/2 Kačírek – Moura de Andrade  0 - 1 Očenášek – Špička  1/2-1/2
Matějka – Srba  0 - 1 Pastierik – Ulč  0 - 1 Kodet – Červenka  1 - 0
Kotlár - Beer  0 - 1 K Kurčík – Tegda  0 - 1 Wildhaber - Šedá 1/2-1/2

 

 

Startuje 7 hráčů z ŠK Karlovy Vary, 5 ze Spartaku Chodov, 4 z KŠ Tietz, 1 ze Sokola Teplá a 1 z Oloví.

Každá kategorie hraje samostatně, tempo hry je 2x 40 minut na partii + 30 s/tah.

Hraje se nejen o titul krajského přeborníka, ale také o postup na mistrovství Čech mládeže: první dva chlapci v kategoriích H14 a H16 a první tři chlapci v kategorii H12 postupují na mistrovství Čech mládeže, v kategorii H12 se do postupujících nepočítá P. Špička, v kategorii H16 se nepočítají P. Špreňar a J. Kůsa, kteří mají na mistrovství Čech přímý postup.

Pozor - v turnaji je ale jiné pořadí kol než standardní, proto se neřiďte losováním (pořadím kol) uvedeným na chess-results, hrají se kola v pořadí 1., 5., 4., 3., 2. tj takto:

1. kolo  1-6 2-5 3-4

2. kolo  5-1 3-6 4-2

3. kolo  1-4 6-5 2-3

4. kolo  3-1 2-6 4-5

5. kolo  1-2 5-3 6-4

Startovní čísla hráčů odpovídají pořadí v kvalifikačních turnajích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.