Company Logo

Kalendář akcí

listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Nejbližší události

25 lis 2017
Extraliga a 1. liga mládeže
26 lis 2017
KP1 a KS
03 pro 2017
2. liga a KP2
09 pro 2017
1. část KP mládeže

Přejeme k narozeninám

26 lis 2017
Jaromír Kodet
29 lis 2017
Stanislav Srba

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Pořádáme finále KP mládeže

Finále se hraje o víkendu 13. a 14.5. v DDM V Karlových Varech. V každé z kategorií H16, H14 a H12 postoupilo do finále šest nejlepších hráčů z kvalifikačních turnajů v Teplé, Novém Sedle a Chebu.

Startovní listiny a průběžné výsledky na chess-results

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po sobotních třech kolech je na čele kategorie H12 Péťa Špička s jednobodovým náskokem na Honzu Očenáška, v kategorii H14 vede dvojice Jan Kurčík a Dan Moura de Andrade se 2,5 body a v kategorii H16 je zatím 1. Standa Srba, půl bodu ztrácí Péťa Špreňar. Rozhodovat o konečném pořadí ale budou až poslední dvě nedělní kola.

Rozlosování turnaje a průběžné výsledky:

Hodnocení v průběhu partie: kladná hodnota = bílý je na tom lépe, záporná hodnota = černý je na tom lépe. Orientačně: pěšec víc = +1, figura víc =+3.  Po skončení partie zapsán výsledek partie.

1. kolo
H16 H14 H12
Špreňar - Kotlár  1 - 0 Kačírek - Kurčík 0 - 1 Očenášek - Wildhaber  1 - 0
Kůsa – Matějka  1 - 0 Moura de Andrade – Pastierik 1 - 0 Špička - Kodet  1 - 0
Srba – Beer  1 - 0 Ulč – Tegda  1/2-1/2 Červenka - Šedá  1 - 0
2. kolo  11:35
H16 H14 H12
Matějka – Špreňar  0 - 1 Pastierik – Kačírek  0 - 1 Kodet - Očenášek  1/2-1/2
Srba - Kotlár  1 - 0 Ulč – Kurčík  0 - 1 Červenka - Wildhaber 1/2-1/2
Beer – Kůsa  0 - 1 Tegda – Moura de Andrade  0 - 1 Šedá - Špička  0 - 1
3. kolo 14:00 
H16 H14 H12
Špreňar – Beer  1/2-1/2  Kačírek – Tegda  1 - 0 Očenášek – Šedá  1/2-1/2
Kotlár - Matějka  1 - 0 Kurčík – Pastierik  1/2-1/2 Wildhaber - Kodet  0 - 1
Kůsa – Srba  0 - 1 Moura de Andrade – Ulč  1/2-1/2 Špička - Červenka  1 - 0
4. kolo 9:30 
H16 H14 H12
Srba – Špreňar  0 - 1 Ulč – Kačírek  1 - 0 Červenka – Očenášek  0 - 1
Kůsa - Kotlár  1- 0 K Moura de Andrade – Kurčík  1 - 0 Špička - Wildhaber 1/2-1/2
Beer – Matějka  1- 0 Tegda – Pastierik 1/2-1/2 Šedá - Kodet  0 - 1
5. kolo 12:05 
H16 H14 H12
Špreňar – Kůsa  1/2-1/2 Kačírek – Moura de Andrade  0 - 1 Očenášek – Špička  1/2-1/2
Matějka – Srba  0 - 1 Pastierik – Ulč  0 - 1 Kodet – Červenka  1 - 0
Kotlár - Beer  0 - 1 K Kurčík – Tegda  0 - 1 Wildhaber - Šedá 1/2-1/2

 

 

Startuje 7 hráčů z ŠK Karlovy Vary, 5 ze Spartaku Chodov, 4 z KŠ Tietz, 1 ze Sokola Teplá a 1 z Oloví.

Každá kategorie hraje samostatně, tempo hry je 2x 40 minut na partii + 30 s/tah.

Hraje se nejen o titul krajského přeborníka, ale také o postup na mistrovství Čech mládeže: první dva chlapci v kategoriích H14 a H16 a první tři chlapci v kategorii H12 postupují na mistrovství Čech mládeže, v kategorii H12 se do postupujících nepočítá P. Špička, v kategorii H16 se nepočítají P. Špreňar a J. Kůsa, kteří mají na mistrovství Čech přímý postup.

Pozor - v turnaji je ale jiné pořadí kol než standardní, proto se neřiďte losováním (pořadím kol) uvedeným na chess-results, hrají se kola v pořadí 1., 5., 4., 3., 2. tj takto:

1. kolo  1-6 2-5 3-4

2. kolo  5-1 3-6 4-2

3. kolo  1-4 6-5 2-3

4. kolo  3-1 2-6 4-5

5. kolo  1-2 5-3 6-4

Startovní čísla hráčů odpovídají pořadí v kvalifikačních turnajích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.