Company Logo

Kalendář akcí

listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Nejbližší události

25 lis 2017
Extraliga a 1. liga mládeže
26 lis 2017
KP1 a KS
03 pro 2017
2. liga a KP2
09 pro 2017
1. část KP mládeže

Přejeme k narozeninám

26 lis 2017
Jaromír Kodet
29 lis 2017
Stanislav Srba

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Medailová smršť v Chodově

IMG 20170408 134048 1CS

 

Poslední ze série krajských přeborů mládeže této sezóny, a to krajský přebor mládeže v rapid šachu, se odehrál 8.4. pod názvem Velta Tea Cup v Chodově.

Hráčům našeho klubu se opravdu dařilo a ve třech mistrovských turnajích jsme získali nadpoloviční počet udělovaných medailí - celkem 2 zlaté, jednu stříbrnou a dvě bronzové. 

 

 Kompletní výsledky

V kategorii do 10 let suverénně s plným počtem bodů zvítězil Jára Kodet a cennou bronzovou medaili vybojovala jeho mladší sestra Adrianka se ziskem 4,5 bodu.

Martin Matějka se na svém 1. turnaji rozhodně neztratil a získal 3 body.

IMG 20170408 112412 1CS  IMG 20170408 113311 1CS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 IMG 20170408 115744 2CS 

V kategorii do 12 let přišel prohrou v posledním kole o medaili Šimon Pastierik, se ziskem 4 bodů skončil nakonec na 6. místě.

Stejný počet bodů získal a 9. místo obsadil Filip Meduna.

Kategorii ovládl bez ztráty bodu Kuba Kůsa z KŠ Tietz.

 

 

 

 

 

 IMG 20170408 120918 2CS

V kategorii do 14 let jsme získali hned celou kolekci medailí – bez ztráty bodu vyhrál favorit turnaje Péťa Špreňar, stříbro získal Dan Moura de Andrade (4,5 bodu ze 6) a bronz Jirka Beer (3,5 bodu).

Úspěšný trojlístek ještě doplnil 6. místem Matyáš Matějka (1 bod).

 

Celkem v těchto třech turnajích startovalo 43 dětí.

 

 

 

  IMG 20170408 134032

Doprovodné turnaje dospělých a dorostenců byly pro malý počet účastníků sloučeny do jednoho desetičlenného turnaje a i tady jsme se mohli radovat z vítězství – vyhrál s jednobodovým náskokem Tomáš Lorenc.

Nejlepším dorostencem byl Standa Srba z Chodova.

 

 

 

      

 

  IMG 20170408 164733 4CS

IMG 20170408 165150 1CSIMG 20170408 165231 1CS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nahoře první tři v H10 a první tři v H14, vlevo vítězové jednotlivých kategorií.

 

 

 

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.