Company Logo

Kalendář akcí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Nejbližší události

20 led 2018
Extraliga a 1. liga mládeže
28 led 2018
2. liga
29 led 2018
Zimní olympiáda mládeže 29.1.-1.2.
01 úno 2018
1.-3.2. Zimní soustředění mládeže

Přejeme k narozeninám

15 led 2018
Blanka Brunová

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Teplá - 1. část KP mládeže

Kompletní výsledky

Výsledky našich hráčů

H16 (6 účastníků)

Beer Jiří. 0 0 1 1 0, celkem 2 body z 5, 4. místo

Matějka Matyáš 0 0 0 0 0, celkem 0 bodů z 5, 6. místo

H14 ((19 účastníků)

Moura de Andrade Daniel. 1 1 1 1 1 R 1, celkem 6,5 bodu ze 7, 1. místo

Pastierik Šimon 1 1 0 R 0 1 R, celkem 4 body ze 7, 7. místo

H12 (21 účastníků)

Špička Petr 1 1 1 1 0 1 1, celkem 6 bodů ze 7, 2. místo

Kodet Jaromír 0 1 1 0 1 1 0, celkem 4  body ze 7, 6. místo

Moura de Andrade Ian 1 1 0 R R 0 1, celkem 4 body ze 7, 7. místo

Šebo Sebastian 1 1 0 0 0 1 0, celkem 3 body ze 7, 12. místo

Meduna Filip 1 0 0 1 1 0 0, celkem 3 body ze 7, 13. místo

H10 (9 účastníků)

Kodetová Adriana 1 1 1 1 1 1 1 1, celkem 8 bodů z 8, 1. místo

 

Konečné pořadí

H10

  1. Kodetová Adriana          8 bodů

  2. Tegda Vojtěch                  6 bodů

  3. Horváth František           6 bodů

  4. Očenášek Jakub              5 bodů

  5. Pech Michal                       4,5 bodu

  6. Bojtár Martin                    3 body

  7. Kerulová Šárka                 2,5 bodu

  8. Dudl Václav                        1 bod

  9. Siegel Robin                      0 bodů                                                                         

H12

  1. Očenášek Jan                   7 bodů

  2. Špička Petr                        6 bodů

  3. Šedá Michaela                  5 bodů

  4. Červenka Jakub               5 bodů

  5. Wildhaber Tomáš            4,5 bodu

  6. Kodet Jaromír                  4 body

  7. Moura de Andrade Ian4 body

  8. Mikát František                4 body

  9. Ktatochvíl Tomáš             4 body

  10. Vojtěch Jonáš                   4 body

  11. Baroš Zdeněk                   3,5 bodu

  12. Šebo Sebastian                3 body

  13. Meduna Filip                    3 body

  14. Soukup Martin                 3 body

  15. Unger Kurt                         3 body

  16. Beňa David                        3 body

  17. Vošmik Ondřej                 3 body

  18. Košinár Jiří                          2,5 bodu

  19. Tvrdík Tomáš                    2,5 bodu

  20. Baláž Tomáš                      2 body

  21. Verner Matěj                   1 bod

H14

  1. Moura de Adrade Daniel 6,5 bodu

  2. Ulč Jiří                                  5,5 bodu

  3. Kačírek Jakub                    5 bodů

  4. Kurčík Jan                           4,5 bodu

  5. Tegda Jindřich                  4,5 bodu

  6. Štefka Matěj                     4 body

  7. Pastierik Šimon               4 body

  8. Tran Viet Anh                   4 body

  9. Machulka Josef                4 body

  10. Vojíř Václav                       3,5 bodu

  11. Lukeš Martin                     3,5 bodu

  12. Orava Tomáš                     3,5 bodu

  13. Dvořáček Daniel              3 body

  14. Pavlovič Tomáš                3 body

  15. Pavlovič Vojtěch              3 body

  16. Fiala Petr                            2,5 bodu

  17. Bokr Matyáš                      2,5 bodu

  18. Miller Pavel                       2 body

  19. Verner Jakub                    1,5 bodu

H16

  1. Kůsa Jakub                         4,5 bodu

  2. Srba Stanislav                   4,5 bodu

  3. Randák Richard                3 body

  4. Beer Jiří                              2 body

  5. Šulc František                   1 bod

  6. Matějka Matyáš              0 bodů

 




Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.