Podpora MŠMT

MSMT logotyp text RGB cz

Béčko suverénně postoupilo do ligy mládeže

20190112 141825 1

Čtyři týmy včetně našeho béčka se sešly v sobotu 12. ledna v Chodově na krajském přeboru družstev mládeže. Ve hře byly nejen tři sady medailí, ale i postup do 1. ligy mládeže.

Číst dál...

Vánoční soustředění mládeže

20181229 1121

Celkem 14 mladých příznivců královské hry se zúčastnilo v pátek 28. a v sobotu 29. prosince intenzivního vánočního soustředění, které pořádalo KTCM Karlovarského kraje ve spolupráci s naším klubem a DDM Karlovy Vary.

Číst dál...

Jára suverénně vyhrál vánoční turnaj v Chebu

20181215 155833

Celkem 41 malých šachistů a šachistek zavítalo v sobotu na vánoční turnaj do Chebu. Naše výprava byla opět početná, a to celkem 13 členná.

Mimořádně se turnaj vydařil našemu hráči Járovi Kodetovi - v celém turnaji ztratil jen jednu remízu a v konkurenci řady i o několik let starších hráčů zvítězil se 6,5 body s půlbodovým náskokem na 2. místo a 1 bodovým náskokem na 3. místo.

Číst dál...

Jasné postoloprtské výhry

postoloprty

2. část 1. ligy mládeže se nám vydařila podstatně lépe než ta první: z Postoloprt jsme si odvezli výhry 5,5:0,5 se Spartakem Chodov a rovněž 5,5:0,5 s KŠ Tietz.

V dopoledním kole jsme hráli s Chodovem.

Číst dál...

Liga mládeže v Postoloprtech

2. část 1. ligy mládeže se hraje v sobotu 8.12. v Postoloprtech.

Náš tým tam jede odehrát zápasy s konkurenty z našeho Karlovarského kraje, ale na druhou stranu: byli jste někdy v Postoloprtech?

Číst dál...

KP mládeže začal v Teplé

20181201 114341

Po jednoroční přestávce z důvodu rekonstrukce kulturního domu se první ze tří kvalifikačních turnajů KP mládeže odehrál tuto sobotu opět v Teplé. Ve 4 kategoriích hrálo celkem 42 hráčů a hráček.

Naše výprava byla rekordně velká - 14 členná a z toho více než polovina hráčů byla na svém prvním turnaji.

Číst dál...

Petr na Světové olympiádě mládeže

Od neděle 25.11. do neděle 2.12. se hraje v Turecku Světová šachová olympiáda mládeže. Do českého týmu byl nominován i Péťa Špreňar a čeká ho tak reprezentační premiéra v barvách ČR!

Číst dál...

Podzimní turnaj mládeže

Především jako přípravu na blížící se sérii krajských přeborů uspořádal KŠ Tietz na základní škole Poštovní 17.11. podzimní turnaj mládeže. Hrálo se ve 2 skupinách – v A skupině 8 elově nejsilnějších hráčů, v B skupině všichni ostatní.

Číst dál...

Blanka bronzová na MČR, Adrianka 5.

Cascade

O víkendu vyvrcholily boje na Mistrovství ČR juniorek ve Špindlerově Mlýně a na Mistrovství Čech mládeže do 10 let.

Na Mistrovství ČR juniorek se hrálo poslední kolo v sobotu dopoledne. Blanka bohužel neodolala útoku soupeřky a prohrála. I to ale stačilo na zisk bronzové medaile v kategorii D20 a celkové  6. místo v turnaji! Na stříbra jí navíc chybělo jen lepší 4. pomocné hodnocení...

Číst dál...

Dámská jízda

aneb Blanka v Krkonoších a Adrianka v Mostě.

Tento týden je ve znamení dvou republikových mistrovských soutěží s naší účastí a v obou mají naše hráčky medailové ambice.

Číst dál...

Mistrovství Čech mládeže opět v Harrachově

V sobotu 27. října bylo v Harrachově v hotelu Skicentrum zahájeno Mistrovství Čech mládeže v kategoriích HD12, HD14 a HD16. V těchto 3 mistrovských turnajích startuje celkem 214 mladých hráčů a hráček.