|
FIDE OPEN O pohár starosty obce Dalovice 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startovní listina |
|
|
|
26.4.- 1.5.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
St.č. |
|
Jméno |
NRtg |
IRtg |
FED |
Klub |
|
|
1 |
FM |
Soukup Jiří |
2318 |
2351 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
|
|
2 |
FM |
Špreňar Petr |
2236 |
2312 |
CZE |
ŠK Líně |
|
|
3 |
|
Křivánek Vladimír |
2110 |
2124 |
CZE |
DDM Praha 6 |
|
|
4 |
|
Kandrik Antonín |
2081 |
2108 |
CZE |
DDM Praha 6 |
|
|
5 |
|
Pokrupa Marek |
2093 |
2097 |
CZE |
Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. |
|
|
6 |
FM |
Kozák Miloš |
2051 |
2067 |
CZE |
ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. |
|
|
7 |
|
Krejčík Jiří |
2082 |
2047 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
|
|
8 |
|
Turner Radek |
1986 |
1988 |
CZE |
ŠK Líně |
|
|
9 |
|
Kastner Jan |
1954 |
1981 |
CZE |
Šachklub města Dobrovice, z.s. |
|
|
10 |
|
Maglia Pavel |
1935 |
1937 |
CZE |
TJ Tašovice |
|
|
11 |
|
Hlaváč Rudolf |
1929 |
1890 |
CZE |
TJ Olympie Hroznětín |
|
|
12 |
|
Lorencová Věra |
1862 |
1875 |
CZE |
ŠK Karlovy Vary |
|
|
13 |
|
Klímek Petr |
1766 |
1830 |
CZE |
TJ Pankrác |
|
|
14 |
|
Kassel Walter |
0 |
1827 |
AUT |
SK Austria Wien |
|
|
15 |
|
Ondreját Miroslav |
1849 |
1826 |
CZE |
TJ Tašovice |
|
|
16 |
|
Tegda Vojtěch |
1767 |
1807 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
|
|
17 |
|
Pospíchal Michael |
1792 |
1802 |
CZE |
ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. |
|
|
18 |
|
Kačírek Jakub |
1801 |
1774 |
CZE |
TJ Sokol Teplá, z.s. |
|
|
19 |
|
Koper Štefan |
1784 |
1769 |
CZE |
ŠK Mahrla Praha z.s. |
|
|
20 |
|
Molnár Ladislav |
1780 |
1743 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
|
|
21 |
|
Hradský Aleš |
1831 |
1741 |
CZE |
Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov |
|
|
22 |
|
Magura Jan |
0 |
1718 |
GER |
SK 1933 Bad Neustadt |
|
|
23 |
|
Čabart Pavel |
1685 |
1669 |
CZE |
Šachový klub Viktoria Žižkov |
|
|
24 |
|
Mikoláš Petr |
1509 |
1660 |
CZE |
ŠK Spartak Ústí nad Labem |
|
|
25 |
|
Bauer Laura Sophie |
0 |
1589 |
GER |
SC Sulzbach-Rosenberg |
|
|
26 |
|
Doležal Rudolf |
1636 |
1571 |
CZE |
ŠK Valdštejn Cheb |
|
|
27 |
|
Dvořák Jan |
1811 |
1546 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
|
|
28 |
|
Hellinger Jan |
1589 |
1503 |
CZE |
ŠK Slavie Děčín |
|
|
29 |
|
Kuttner Jaromír |
1536 |
1497 |
CZE |
TJ Spartak Horní Slavkov |
|
|
30 |
|
Bambousek Zdeněk |
1537 |
1496 |
CZE |
ŠK Valdštejn Cheb |
|
|
31 |
|
Zrůst Lukáš |
1433 |
1484 |
CZE |
ŠK Spartak Chodov |
|
|
32 |
|
Šedá Michaela |
1566 |
1480 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
|
|
33 |
|
Nussbauer Ladislav |
0 |
1477 |
CZE |
|
|
|
34 |
|
Jesenský Jaromír |
1482 |
1441 |
CZE |
ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. |
|
|
35 |
|
Repetilo Daria |
0 |
1422 |
UKR |
|
|
|
36 |
|
Novotný Dominik |
1469 |
1396 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
|
|
37 |
|
Valečka Karel |
1585 |
1351 |
CZE |
TJ Sokol Teplá, z.s. |
|
|
38 |
|
Stádník Jiří |
0 |
1342 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
|
|
39 |
|
Kůsová Nikola |
1104 |
1284 |
CZE |
ŠK Spartak Chodov |
|
|
40 |
|
Červenka Jakub |
1414 |
1281 |
CZE |
ŠK Spartak Chodov |
|
|
41 |
|
Štěříková Markéta |
1288 |
1247 |
CZE |
ŠK Valdštejn Cheb |
|
|
42 |
|
Ugrenovich Jaroslav |
1334 |
1078 |
CZE |
ŠK Karlovy Vary |
|
|
43 |
|
Grosser Filip |
1149 |
1015 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
|
|
44 |
|
František Ondřej |
1732 |
0 |
CZE |
SK ROŠÁDA Prostějov, z.s. |
|
|
45 |
|
Rozlivek Adam |
1098 |
0 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
|
|
46 |
|
Kučera Jiří |
1250 |
0 |
CZE |
Sokol Brandýs nad Labem |
|
|
47 |
|
Rataj Petr |
0 |
0 |
CZE |
ŠK Valdštejn Cheb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|