Teplice 2022 2

Mistrovství Čech mládeže do  10 let se hrálo v Teplicích od středy 16. listopadu, v sobotu se přidala nejmladší kategorie do 8 let a oba turnaje skončily v neděli 20. listopadu.

V kategorii do 10 let nás reprezentoval George Ugrenovich, který si účast vybojoval vítězstvím v krajském přeboru.

Teplice 2022 1

Turnaj se hrál klasickým tempem 90 minut + 30 sekund na tah na 9 kol.

V doprovodném OPEN Panorama na 7 kol ve stejném tempu hry si zahrál Jára Ugrenovich.

Pořadatelem mistrovství byl Šachový klub Most z.s., hrálo se, spalo i jedlo v Hotelu Panorama.

Teplice 2022 7

George měl slibný začátek (2 body ze 3), ale pak už se mu tolik nedařilo a po prohrách v dvou posledních kolech klesl na konečné 42. místo (36. místo v H10) se ziskem 3 bodů.

Doprovodný turnaj hrálo 16 hráčů a rozptyl ela byl velký - od 2067 po 0. Georgovo starší bratr Jaro si v něm vedl výborně, když získal 4 body ze 7 partií a obsadil 6. místo. Cenný je především skalp telického Vladimíra Veverky.

Výsledky

Prvního velkého úspěchu dosáhl v Teplicích Daniel Vo, který v kategorii do 8 let získal stříbrnou medaili!