Poslední zápas v soutěžích družstev v této sezóně sehrálo naše A družstvo v Habartově.
Výsledek zápasu už nemohl ovlivnit naše vítězství v celé soutěži a postup do 2. ligy. Což bylo dobře, protože naše oslabené družstvo to mělo proti Habartovu, který skončil v soutěži na 2. místě, těžké.
Na zadních šachovnicích se projevila elová převaha soupeře, vepředu jsme naopak jen remizovali a jediný kdo vyhrál - v poslední dohrávané partii zápasu - byl Ruda Hlaváč.
Baník Habartov A | ELO | 5½:2½ | ŠK Karlovy Vary A | ELO |
Ungr, Daniel (w) | 2116 | ½ - ½ | Špreňar, Petr (b) | 2243 |
Procházka, Bedřich (b) | 1914 | ½ - ½ | Wimmer, Miroslav (w) | 2134 |
Pokora, Lubomír (w) | 1748 | ½ - ½ | Schmid, Michael (b) | 0 |
Vachulka, Miloslav (b) | 1745 | 0 - 1 | Hlaváč, Rudolf (w) | 1966 |
Tomaščín, Petr (w) | 1863 | 1 - 0 | Vaněk, Bohuslav (b) | 1866 |
Dub, Miroslav (b) | 1921 | 1 - 0 | Klíma, Václav (w) | 1698 |
Ježek, Josef (w) | 1804 | 1 - 0 | Veselovský, Miroslav (b) | 1665 |
Doležálek, Čestmír (b) | 1815 | 1 - 0 | Majstr, Tomáš (w) | 1479 |
Konečné pořadí:
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 1 | ŠK Karlovy Vary A | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 55 | 49 |
2 | 9 | Baník Habartov A | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 44 | 29 |
3 | 10 | KŠ Tietz C | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 44 | 32 |
4 | 4 | Valdštejn Cheb A | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 39 | 27 |
5 | 5 | Global Sokolov A | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 38 | 22 |
6 | 8 | Caissa Nová Role A | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 35 | 19 |
7 | 7 | TJ Tašovice A | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 31 | 20 |
8 | 6 | Baník Sokolov A | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | 29 | 17 |
9 | 2 | AVZO Frant. Lázně A | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 24 | 14 |
10 | 3 | Spartak Horní Slavkov | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 24 | 10 |
Výsledky jednotlivců:
Šach. | Jméno | Rtg | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | Špreňar Petr | 2243 | 1 | 0 | 1 | ½ | 2,5 | 4 | 2053 | |||||
2 | Lorenc Tomáš | 2155 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 7 | 1940 | ||
3 | Wimmer Miroslav | 2134 | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | 5,5 | 7 | 1841 | ||
4 | Brunová Blanka | 1959 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1764 | ||||||
5 | Srba Stanislav | 1913 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 1745 | ||
6 | Schmid Michael | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | 4,5 | 5 | 1652 | ||||
7 | Hlaváč Rudolf | 1966 | 1 | ½ | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6,5 | 8 | 1657 | |
8 | Lorencová Věra | 1865 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ½ | 5,5 | 8 | 1622 | |
9 | Vaněk Bohuslav | 1866 | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | 0 | 5,5 | 7 | 1567 | ||
10 | Pastierik Peter | 1751 | 1 | 1 | 1 | 1327 | ||||||||
11 | Lusk Jiří | 1760 | 1 | 1 | 1 | 1551 | ||||||||
12 | Klíma Václav | 1698 | 1 | ½ | ½ | 0 | 2 | 4 | 1554 | |||||
13 | Košek Lubomír | 1674 | 1 | ½ | 1 | + | 3,5 | 4 | 1484 | |||||
15 | Veselovský Miroslav | 1665 | 1 | + | 0 | 2 | 3 | 1569 | ||||||
17 | Sedněv Radek | 1570 | 0 | 0 | 1 | 1339 | ||||||||
19 | Majstr Tomáš | 1479 | 0 | 0 | 1 | 1815 |