Company Logo

Kalendář akcí

srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Nejbližší události

Žádné události

Přejeme k narozeninám

11 srp 2020
Ian Moura de Andrade
21 srp 2020
Věra Lorencová

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Rapid v Mariánských Lázních

 V autě se sešli pravidelní účastníci úterních večerů z Drahovic Áda Pospíšil, Jirka Lusk, Luboš Košek a tašovický Pavel Maglia, po  vlastní ose dorazili Tomáš Lorenc a s chebskými Petr Špreňar.

Poté co dvakrát klopýtl favorizovaný Jan Turner, útočili Lorenc se Špreňarem na vítězství, to jim ale vyfoukl nenápadně, ale pečlivě hrající Filip Holý z Bohemians. Z naší výpravy zahájil výborně dvěma body Áda Pospíšil, to jej ale posunulo na přední stoly, kde byl obírán o body i sebevědomí. Dobrý standard odehráli Jirka Lusk s Pavlem Magliou,  Košek po několika dobrých partiích nevydržel v závěru.

 

 Turnaj měl hladký průběh, ceny se dostaly na všechny účastníky a jestliže jeho otec Jan Panoš splní slib, že bude v půlročních  intervalech pokračovat, jistě se opět rádi zúčastníme.

 

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body      
1 4   Holý Filip CZE 2041 TJ Bohemians Praha 6,0      
2 2 FM Špreňar Petr CZE 2174 ŠK Karlovy Vary 6,0      
3 3   Lorenc Tomáš CZE 2158 ŠK Karlovy Vary 5,5      
4 1   Turner Jan CZE 2343 ŠK Líně 5,0      
5 5   Turner Radek CZE 2024 ŠK Líně 4,5      
6 13   Břicháček Miroslav CZE 1763 TJ Jiskra Aš 4,5      
7 6   Hemr Adam CZE 1987 ŠK Tachov 4,5      
8 8   Maglia Pavel CZE 1883 TJ Tašovice 4,0      
9 18   Macho Miloslav CZE 1666 ŠK Valdštejn Cheb 4,0      
10 12   Lusk Jiří CZE 1771 ŠK Karlovy Vary 4,0      
11 10   Folta Jaroslav CZE 1828 ŠK Global Sokolov 4,0      
12 14   Hudousek Vladimír CZE 1759 ŠK Tachov 4,0      
13 9   Danko Jiří CZE 1859 ŠK Tachov 3,5      
14 20   Košek Lubomír CZE 1661 ŠK Karlovy Vary 3,5      
15 7   Husák Antonín CZE 1901 ŠK Tachov 3,5      
16 16   Šebo Vitalij CZE 1689 ŠK Valdštejn Cheb 3,5      
17 15   Kačírek Jakub CZE 1754 TJ Sokol Teplá, z.s. 3,5      
18 21   Pospíšil Adolf CZE 1608 ŠK Karlovy Vary 3,0      
19 23   Boček Adam CZE 1539 TJ Sokol Teplá, z.s. 3,0      
20 11   Panoš Jan CZE 1772 ŠK Valdštejn Cheb 3,0      
21 19   Zoufalý Petr CZE 1662 TJ Baník Sokolov ŠO 3,0      
22 17   Švec Jan CZE 1687 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní 2,5      
23 26   Kristl Dimitrij CZE 1000 Mariáské Lázně 2,5      
24 27   Peťko Martin CZE 1000 ŠK Valdštejn Cheb 2,5      
25 22   Tejček Bohumil CZE 1592 TJ Baník Sokolov ŠO 2,0      
26 24   Jančík Vojtěch CZE 1283 TJ Sokol Plzeň-Letná 1,5      
27 28   Zikmund Miroslav CZE 1000 Teplá 1,0      
28 25   Peroutka Vojtěch CZE 1130 TJ Sokol Teplá, z.s. 0,5      



Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.