Company Logo

Kalendář akcí

říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Nejbližší události

31 říj 2020
1.podzimní online turnaj mládeže
07 lis 2020
2.podzimní online turnaj mládeže

Přejeme k narozeninám

03 lis 2020
Filip Meduna

Partneři klubu

Untitled Document

Podpora města

 

   Šachový klub Karlovy Vary
   je podporován městem
   Karlovy Vary.

    

Podpora MŠMT

Untitled Document

MSMT logotyp text RGB cz

 

Dvě vítězství v KP1 na závěr

Odložená poslední dvě kola Krajského přeboru se odehrála o víkendu 13.-14. června.

V sobotu jsme hráli na domácí půdě s ŠK Valdštejn Cheb. Zápas jsme měli vcelku pod kontrolou a šlo spíše o vítězné skóre, které nakonec mohlo být ještě vyšší, ale na druhou stranu v jedné partii jsme měli i štěstí. 

ŠK Karlovy Vary A   ŠK Valdštejn Cheb A
Špreňar Petr Z 2302 1 - 0 2088 Tiller Jaroslav C Z
Lorenc Tomáš Z 2196 1 - 0 1902 Míšek Jan Z
Wimmer Miroslav Z 2136 1 - 0 1867 Panoš Jan Z
Špička Jan Z 1904 ½ - ½ 1818 Šimeček Jan Z
Srba Stanislav Z 1890 1 - 0 1669 Nouri Ali Z
Lorencová Věra Z 1885 1 - 0 1616 Doležal Rudolf
Pastierik Peter Z 1822 0 - 1 1886 Šíbl Václav
Schmid Michael C   1 - 0 1177 Stehlík Martin
    6,5   1,5    

 

V neděli jsme hráli v Nové Roli a v tomto zápase jsme se za stavu 3:2 pro nás museli obávat o vítězství. Nakonec ale i Blanka Brunová i Míra Wimmer ukázali, že i koncovky nestejnobarevných střelců nejsou vždy remízové a oba své partie vyhráli. 

ŠK Caissa Nová Role A   ŠK Karlovy Vary A
Soukup Jiří H Z 2396 1 - 0 2285 Špreňar Petr Z
Mestl Martin Z 1933 1 - 0 2199 Lorenc Tomáš Z
Šmíd Radek Z 1864 0 - 1 2140 Wimmer Miroslav Z
Hajšman Ladislav H Z 1794 0 - 1 1950 Brunová Blanka Z
Sýkora Robert Z 1757 0 - 1 1904 Špička Jan Z
Pošvář Jiří 1687 ½ - ½ 1911 Srba Stanislav Z
Janoušek Ladislav 1638 ½ - ½ 1882 Lorencová Věra Z
Tezner Vincenc 1502 0 - 1   Schmid Michael C
    3   5    

 

Náš konkurent v boji o vítězství v soutěži KŠ Tietz v sobotním zápase vyhrál kontumačně 8:0, čímž si značně vylepšil skóre a v neděli těsně porazil Cheb 4,5:3,5. V konečném pořadí jsme tak získali stejně jako vítězné družstvo 27 bodů, ale vinou horšího skóre jsme skončili na 2. místě.

 

Výsledky jednotlivých hráčů našeho družstva:

Šach.   Jméno Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ## ## Body  Partie Rtg prům.
1 FM Špreňar Petr  2285 CZE 397164   1     1         1 0 3 4 2145
2   Lorenc Tomáš  2199 CZE 313203   1 1 1 1 1   1 1 1 0 8 9 1946
3   Wimmer Miroslav  2140 CZE 320854   1 ½ 1 1 1 0 1 1 1 1 8,5 10 1927
4   Brunová Blanka  1950 CZE 360384   0         0       1 1 3 1938
5   Špička Jan  1904 CZE 366781   0         1     ½ 1 2,5 4 1793
6   Srba Stanislav  1911 CZE 364720   1 ½ 1   1 1   1 1 ½ 7 8 1813
7   Lorencová Věra  1882 CZE 321397     0 ½ ½ 1 1 1 ½ 1 ½ 6 9 1712
8   Pastierik Peter  1822 CZE 380610     0 ½ 0     1   0   1,5 5 1805
9   Schmid Michael  0 CZE 16266897   ½     1         1 1 3,5 4 1586
11   Vaněk Bohuslav  1847 CZE 356271   0 1 1     1 0       3 5 1706
12   Lusk Jiří  1771 CZE 356026     ½ 1 0 1 1 1 ½     5 7 1666
13   Klíma Václav  1738 CZE 355976       ½   ½   1 1     3 4 1608
14   Košek Lubomír  1721 CZE 337080     0   0 1   1 ½     2,5 5 1349
15   Pospíšil Adolf  1665 CZE 356131                 1     1 1 1621
16   Veselovský Miroslav  1661 CZE 356298           0           0 1 1743
19   Kodet Jaroslav  1363 CZE 23714638             ½         0,5 1 1243



Powered by Joomla!®. Valid XHTML and CSS.