FIDE OPEN O pohár starosty obce Dalovice 2024 |
||||||
Startovní listina k 18.4.2024 |
7.-12.5.2024 |
|||||
St.č. |
|
Jméno |
NRtg |
IRtg |
FED |
Klub |
1 |
FM |
Soukup Jiří |
2314 |
2321 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
2 |
FM |
Brejník Gustav |
2228 |
2265 |
CZE |
ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. |
3 |
|
Lorenc Tomáš |
2167 |
2180 |
CZE |
ŠK Karlovy Vary |
4 |
FM |
Mohammad Imran |
|
2171 |
IND |
|
5 |
|
Křivánek Vladimír |
2091 |
2155 |
CZE |
DDM Praha 6 |
6 |
WFM |
Fischer Julie |
|
2091 |
FRA |
|
7 |
|
Kandrik Antonín |
2096 |
2087 |
CZE |
DDM Praha 6 |
8 |
FM |
Kozák Miloš |
2059 |
2070 |
CZE |
ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. |
9 |
|
Rajnyš Vladimír |
2031 |
2004 |
CZE |
TJ Spartak Vlašim |
10 |
|
Zenker Felix |
0 |
2000 |
GER |
|
11 |
|
Krejčík Jiří |
2027 |
1993 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
12 |
|
Dusbaba Karel |
1938 |
1974 |
CZE |
individuální člen |
13 |
|
Koška Jiří |
0 |
1966 |
SVK |
Šachy REINTER Humenné |
14 |
|
Mikoláš Petr |
1823 |
1957 |
CZE |
TJ Klášterec nad Ohří |
15 |
|
Ondreját Miroslav |
1869 |
1953 |
CZE |
TJ Tašovice |
16 |
|
Novotný Dominik |
1854 |
1946 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
17 |
|
Maglia Pavel |
1910 |
1935 |
CZE |
TJ Tašovice |
18 |
|
Pazdera Tomáš |
1847 |
1933 |
CZE |
Šachový klub Sobotka 2009, o.s. |
19 |
|
Pospíchal Michael |
1860 |
1924 |
CZE |
ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. |
20 |
|
Sriansh Das |
0 |
1916 |
IND |
|
21 |
|
Blažek Tomáš |
1841 |
1910 |
CZE |
ŠK DDM Kostelec nad Orlicí |
22 |
|
Lorencová Věra |
1827 |
1909 |
CZE |
ŠK Karlovy Vary |
23 |
|
Školoud Barnabáš |
1802 |
1900 |
CZE |
ŠK Praha-Smíchov |
24 |
|
Hlaváč Rudolf |
1847 |
1896 |
CZE |
TJ Olympie Hroznětín |
25 |
|
Klímek Petr |
1800 |
1852 |
CZE |
TJ Pankrác |
26 |
|
Ozkan Salih |
0 |
1834 |
TUR |
|
27 |
|
Molnár Ladislav |
1764 |
1833 |
CZE |
Karlovarský šachklub Tietz |
28 |
|
Košek Lubomír |
1648 |
1816 |
CZE |
ŠK Karlovy Vary |
29 |
|
Ornet Tomáš |
1648 |
1792 |
CZE |
TJ Olympie Hroznětín |
30 |
|
Pospíšil Adolf |
1590 |
1786 |
CZE |
ŠK Karlovy Vary |
31 |
|
Elchin Shakaraliyev Faig |
0 |
1779 |
AZE |
|
32 |
|
Jindrásek Mojmír |
1626 |
1775 |
CZE |
ŠK DDM Kostelec nad Orlicí |
33 |
|
Kolář Edvard |
1599 |
1759 |
CZE |
Klub šachistů Říčany 1925 |
34 |
|
Palla Stanislav |
1597 |
1747 |
CZE |
TJ Lanškroun |
35 |
|
Palla Rostislav |
1592 |
1746 |
CZE |
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou |
36 |
|
Čabart Pavel |
1618 |
1736 |
CZE |
Šachový klub Viktoria Žižkov |
37 |
|
Nussbauer Ladislav |
0 |
1714 |
CZE |
ŠK Garde Kaznějov |
38 |
|
Krueger Thomas |
0 |
1695 |
GER |
|
39 |
|
Ssematimba John |
0 |
1692 |
UGA |
Kampala University |
40 |
|
Sander Antonín |
1551 |
1671 |
CZE |
SK OAZA Praha |
41 |
|
Hlaváček Bedřich |
1477 |
1628 |
CZE |
CAISSA Roztoky |
42 |
|
Nurlan Azizli Elnur |
0 |
1581 |
AZE |
|
43 |
|
Ugrenovich Jaroslav |
1554 |
1564 |
CZE |
ŠK Karlovy Vary |
44 |
|
Školoud Josef |
1388 |
1564 |
CZE |
ŠK Praha-Smíchov |
45 |
|
Mirzaliyeva Eldar Leyla |
0 |
1548 |
AZE |
|
46 |
|
Školoud Natanael |
1329 |
1542 |
CZE |
ŠK Praha-Smíchov |
47 |
|
Farid Jabbarli Bahruz |
0 |
1515 |
AZE |
|
48 |
|
Fatima Mirzaliyeva Eldar |
0 |
1476 |
AZE |
|
49 |
|
Valiyev Adil |
0 |
1424 |
CZE |
Šachy Štěpán |
50 |
|
Kieffer Joachim |
2040 |
0 |
GER |
SK Bruckmühl e.V. |
51 |
|
Brda Luděk |
0 |
0 |
CZE |
individuální člen |
52 |
|
Naghiyev Ali |
0 |
0 |
AZE |
|
53 |
|
Valiyeva Elmira |
0 |
0 |
CZE |
Šachy Štěpán |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalendář
Nejbližší události
20 dub 2024; 1. liga mládeže Kralupy nad Vltavou 20.-21.4. |
21 dub 2024; KS: ŠK KV C - Caissa Nová Role |
27 dub 2024; KP družstev v rapidu |
28 dub 2024; KP družstev v blesku |
Partneři klubu
Podpora města
Šachový klub Karlovy Vary
je podporován Statutárním
městem Karlovy Vary.
Blahopřejeme
26 dub 2024; Pokorný Filip |
30 dub 2024; Peter Pastierik |
Podpora NSA